Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow postępy BEZPRAWIA państwa policyjnego arrow Wzrost liczby pacjentów z koronawirusem... a testy na IQ
Friday 30 October 2020 04:43:59.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wzrost liczby pacjentów z koronawirusem... a testy na IQ Drukuj Email
Wpisał: logik   
28.09.2020.

 

 

Wzrost liczby pacjentów z koronawirusem jest spowodowany zwiększeniem liczby testów.

Jeśli zrobisz to samo z testami IQ, nastąpi wielki wzrost liczby idiotów.

======================

tel.:

Skoczek, któremu się spadochron nie otworzył, został zapisany jako ofiara koronawirusa, bo test  RT-PCR był "pozytywny".

=====================

28.09.:

Były minister zdrowia Łukasz Szumowski jest zakażony koronawirusem. I kilku członków jego rodziny

 

Zmieniony ( 28.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.