Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 99 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow pieniądz - narzędzie rabunku 20+ arrow Gdy Czech zarobi 6 500 zł, musi zapłacić 800 zł na ZUS, dla Polaka ZUS i podatki - 2 000 zł
Saturday 16 January 2021 09:24:44.31.
migawki
 

17.01.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Gdy Czech zarobi 6 500 zł, musi zapłacić 800 zł na ZUS, dla Polaka ZUS i podatki - 2 000 zł Drukuj Email
Wpisał: Czech   
28.09.2020.

Gdy Czech zarobi 6 500 zł, musi zapłacić 800 zł na ZUS, dla Polaka ZUS i podatki wyniosą 2 000


https://dobryruch.co.uk/czechy-zus-podatki/


W rządowej telewizji zobaczymy jak to dzielny premier Polski walczy, aby zamknąć w Polsce hodowlę zwierząt oraz teatr z rekonstrukcją rządu. 

W tym wszystkim szkoda, że Premier nie spotkał się z ludźmi, którym według planu, już za 3 miesiące podwyższy drastycznie podatki, z ludźmi, którzy budują ten kraj po 10, a nawet 12 godzin dziennie.

Czy wiesz, że gdy samozatrudniony Czech, zarobi 6 500 zł, to musi zapłacić tylko 799 zł na czeski ZUS i zero podatku dochodowego? Reszta pieniędzy zostanie mu na życie.

Gdy samo-zatrudniony Polak zarobi 6 500 zł to na ZUS i podatki musi oddać 2 502 zł, a za 3 miesiące będzie musiał oddać 2 550 zł miesięcznie.

Co by się stało, gdyby premier Morawiecki spotkał się z kręgosłupem Polskiej gospodarki, czyli samo-zatrudnionymi?

Co premier Polski odpowiedziałby na następujące pytanie?

Dlaczego w Czechach płaci się od 6 500 zł tylko 799 zł ZUS i zero podatku, zaś w Polsce ZUS za 3 miesiące wyniesie 1 500 zł plus 17% podatku dochodowego, płatne co 3 miesiące?

Dlaczego w Czechach się da, a w Polsce się nie da?

Z drugiej strony stoi Wielka Brytania, do której uciekło milion Polaków. W Anglii kwota wolna od podatku wynosi 62 500 zł a kwota wolna od ZUS 42 000 zł.

Rząd Prawa i Sprawiedliwości, zamiast zająć się reformą systemu podatkowego, produkuje coraz nowsze programy socjalne, Polacy dalej zarabiają prawie najmniej w Europie.

Zamiast wreszcie pokazać prawdziwy obraz Polski, czyli masową emigrację oraz całe rodziny niszczone poprzez zaporowe podatki, w opłacanej przez Ciebie telewizji zobaczymy mało znaczące fakty.

Zmieniony ( 28.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.