Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 30 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zboczeńcy, zboki 20 arrow Lesbijki szczekały na katolików grających na dudach. To jednak suki??
Friday 30 October 2020 06:01:48.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Lesbijki szczekały na katolików grających na dudach. To jednak suki?? Drukuj Email
Wpisał: Lesbijki   
28.09.2020.

 

 

Lesbijki szczekały na katolików grających na dudach.

To jednak suki??

2020-09-27 https://www.bibula.com/?p=118909

W Warszawie lesbijki obszczekały grających na dudach katolików. Cyrk przed wejściem do metra hitem sieci.

Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi urządziło pikietę w Warszawie. Pikieta była poświęcona powstrzymaniu ideologii LGBT.

Grający na dudach katolicy nie spodobali się stołecznym lesbijkom. Aktywistki LGBT ustawiły się w grupce przed katolikami… i zaczęły na nich szczekać.

Cyrk przed wejściem do warszawskiego metra został nagłośniony zarówno przez antyklerykałów z „Tygodnika NIE”, jak i komunistów z PiS. W efekcie o cyrku w Polsce znowu zrobiło się głośno.

Zmieniony ( 28.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.