Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 11 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Historia 20+ arrow Ujawnić nazwiska wszystkich banderowskich zbrodniarzy zrehabilitowanych przez IPN
Friday 30 October 2020 05:18:11.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ujawnić nazwiska wszystkich banderowskich zbrodniarzy zrehabilitowanych przez IPN Drukuj Email
Wpisał: Jacek Boki   
30.09.2020.

Ujawnić nazwiska wszystkich banderowskich zbrodniarzy

zrehabilitowanych przez IPN


Oto treść listu, który skierowałem dziś do prezesa IPN, Pana Jarosława Szarka i Głównej Komisji Badania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu w Warszawie.


           Na podstawie obowiązującej ustawy o dostępie do informacji publicznej, zwracam się z prośbą o udostępnienie do publikacji blogerskiej pełnej listy nazwisk ukraińskich zbrodniarzy wojennych z OUN - UPA, zwyrodniałych morderców polskiej ludności Kresów Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i onbecnych ziem południowo - wschodniej Polski, którym Instytut Pamięci Narodowej wystawił kilka lat temu oficjalne świadectwa rehabilitacyjne, rozgrzeszające tych ludobójców od popełnionych przez nich zbrodni na Narodzie Polskim i zbrodni przeciwko ludzkości, jako rzekome ofiary komunizmu. 
Wśród tych zbrodniarzy, kolaborantów hitlerowskiej III Rzeszy, którym IPN wystawił takie właśnie świadectwa, znaleźli się 
m.in, tacy banderowscy ludobójcy jak: Wołodymyr Szczygielski - Burłaka, odpowiedzialny za ludobójcze pacyfikacje kilkudziesięciu polskich miejscowości i wymordowanie kilku tysięcy ich polskich i żydowskich mieszkańćów. Ołeksander Sycz, członek pododdziału zabójców kurenia Mesnyky, uczestnik ludobójczej pacyfikacji polskich mieszkańców wsi Wiązownica w dniu 17 kwietnia 1945 roku, w której bestialsko zamordowano ponad 130 polskich mieszkańców tej podkarpackiej miejscowości. Oraz Myrosław Onyszkiewicz, dowódca band UPA tzw. ,,Kraju Zakierzońskiego'', człowiek, który 6 kwietnia 1944 roku wydał rozkaz całkowitej, fizycznej likwidacji polskiej ldności Podkarpacia. 

Z informacji, które jednak posiadam, takich upowskich zbrodniarzy, którym agenda nazywająca się
polską instytucją pamięci narodowej wydała świadectwa pokrzywdzonych przez komunizm, czyli rehabilitujących tychże zbrodniarzy jest znacznie więcej.

Dlatego zwracam się z prośbą o ujawnienie i udostępnienie pełnej listy tych ukraińskich kolaborantów Hitlera i morderców Polaków, oraz fotokopie tych dokumentów rehabilitacyjnych wystawionych przez IPN w celu publikacji prasowej, a tym samym udostępnienie jej do publicznej wiadomości dla wszystkich moich rodaków w Polsce i zagranicą, by sami zapoznali się z faktami, komu to Innstytut Pamięci Narodowej wystawił tego rodzaju laurki pokrzywdzonych już nie tylko przez rzeczony komunizm, ale nawet samych Polaków, jak coraz bezczelniej twierdzą to środowiska ukraińskich szowinistów w Polsce skupione według tzw. ,,Związku Ukraińców w Polsce'', które w swoim organie prasowym ,,Nasze Słowo'', zupełnie jawnie gloryfikują zbrodniarzy z OUN - UPA, SS Galizien i innych ukraińskich formacji zagłady w służbie III Rzeszy i są jeszcze za tą antypolską działalność sowicie dotowani z pieniędzy polskiego podatnika (420 tysięcy złotych w roku 2017).

Proszę o jak najszybsze i rzecz jasna pozytywne załatwienie mojej prośby

Z poważaniem 
Jacek Boki

Elbląg, 29 września 2020 r.

Zmieniony ( 30.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.