Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 12 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Konsolidacja arrow Chcemy odczarować społeczeństwo
Friday 30 October 2020 04:48:39.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Chcemy odczarować społeczeństwo Drukuj Email
Wpisał: Beata Pachnik-Łodzińska   
30.09.2020.

 

 

Chcemy odczarować społeczeństwo

Beata Pachnik-Łodzińska
https://www.facebook.com/bpachniklodzinska
Światem rządzi pieniądz. Większość, których pytałam dlaczego noszą maseczkę odpowiadali, że z obawy przed MANDATEM!
Boimy się z niewiedzy, z braku odwagi, dla "świętego spokoju".
Część jednak boi się naprawdę.
Media wciąż bombardują o nowych zakażeniach, zachorowaniach Covid19. Znam starszych ludzi, którzy przymierają głodem z obawy przed pójściem do sklepu, czy na bazarek.
Takiego świata chcemy? Chcemy świata, w którym porady medyczne udzielane są przez telefon? Chcemy zamkniętych szkół, przedszkoli, zakładów pracy, urzędów?
Czy takie życie ma sens?
Nie ! My chcemy odczarować społeczeństwo, nauczyć je analizować informacje o odrzucać te niszczące, chcemy pomóc poczuć się ważnym, wartościowym i odważnym.
Nie musisz ulegać presji mediów, rządzących.
Wirusy były, są i będą, nie pozwólmy jednak, by zdominowały nasze życie i pozbawiło je wartości. Przyłącz się do trzeźwo myślących i wesprzyj nasze działania.
Zmieniony ( 30.09.2020. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.