Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 169 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 20+ arrow Czy już za 3 tygodnie obudzimy się w Polsce, w której nie zabija się chorych dzieci?
Wednesday 14 April 2021 16:40:57.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czy już za 3 tygodnie obudzimy się w Polsce, w której nie zabija się chorych dzieci? Drukuj Email
Wpisał: Kaja Godek - Fundacja Życie i Rodzina   
30.09.2020.
Spis treści
Czy już za 3 tygodnie obudzimy się w Polsce, w której nie zabija się chorych dzieci?
Strona 2

 

 

Czy już za 3 tygodnie obudzimy się w Polsce, w której nie zabija

się chorych dzieci?

 

Kaja Godek - Fundacja Życie i Rodzina <kontakt@zycierodzina.pl>

 

22 października o godzinie 11-tej w Trybunale Konstytucyjnym odbędzie się rozprawa dotycząca aborcji eugenicznej!      Dzieje się to po trzech latach od złożenia pierwszego wniosku poselskiego w tej sprawie, a jednocześnie po trzech latach oczekiwania na uchwalenie projektu #ZatrzymajAborcję. Czy pamięta Pan, jak jesienią 2017 roku z wielką radością zanosiliśmy do Sejmu pudła z podpisami? Wiem, że i Pan aktywnie włączył się wówczas w to wielkie dzieło, a potem kibicował ustawie. Polacy masowo opowiedzieli się za prawem do życia dla tych, którzy sami nie mogą zawołać w swojej obronie.

     Kolejne miesiące to był czas, gdy politycy próbowali sprawić, aby zapomniano o nienarodzonych dzieciach. Zbrodnię dokonywaną w majestacie prawa nazywano tematem zastępczym, unikano mówienia o niej w kampaniach wyborczych, ludzi, którzy domagali się uchwalenia #ZatrzymajAborcję, próbowano na wszelkie sposoby uciszyć. W tym samym czasie w polskich szpitalach w dalszym ciągu odbywała się rzeź na dzieciach z podejrzeniem choroby lub niepełnosprawności

      Ta rzeź odbywa się także w tej chwili. Być może właśnie teraz, gdy czyta Pan te słowa, w pobliskiej lecznicy zamiast ratować małego pacjenta, brutalnie pozbawia się go życia. Być może to maleństwo, które za chwilę urodzi się z aborcji, przeżyje własną egzekucję i będzie umierać jeszcze wiele godzin pozbawione opieki i ciepła. Bo było chore. To rzeczywistość, wobec której tak wielu chce milczeć

 

Drogi Panie!

Oczekując na rozprawę w Trybunale Konstytucyjnym musimy wciąż przypominać, jak straszna jest aborcyjna rzeczywistość. Od dwóch tygodni organizujemy pod Trybunałem publiczną modlitwę różańcową o dobry wyrok w sprawie aborcji. W każdy poniedziałek o godzinie 18:00gromadzimy się w Alei Szucha w Warszawie, aby pokazać prawdę o zabijaniu dzieci i modlić się o zakończenie eugeniki w naszej Ojczyźnie.

Czy wie Pan, że lewica zdążyła już wściekle zaatakować modlących się? Gazeta Wyborcza kpi z różańca pisząc, że jest to


Zmieniony ( 30.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.