Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 31 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 20+ arrow Czy już za 3 tygodnie obudzimy się w Polsce, w której nie zabija się chorych dzieci?
Friday 30 October 2020 06:04:26.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czy już za 3 tygodnie obudzimy się w Polsce, w której nie zabija się chorych dzieci? Drukuj Email
Wpisał: Kaja Godek - Fundacja Życie i Rodzina   
30.09.2020.
Spis treści
Czy już za 3 tygodnie obudzimy się w Polsce, w której nie zabija się chorych dzieci?
Strona 2

 

 

Czy już za 3 tygodnie obudzimy się w Polsce, w której nie zabija

się chorych dzieci?

 

Kaja Godek - Fundacja Życie i Rodzina <kontakt@zycierodzina.pl>

 

22 października o godzinie 11-tej w Trybunale Konstytucyjnym odbędzie się rozprawa dotycząca aborcji eugenicznej!      Dzieje się to po trzech latach od złożenia pierwszego wniosku poselskiego w tej sprawie, a jednocześnie po trzech latach oczekiwania na uchwalenie projektu #ZatrzymajAborcję. Czy pamięta Pan, jak jesienią 2017 roku z wielką radością zanosiliśmy do Sejmu pudła z podpisami? Wiem, że i Pan aktywnie włączył się wówczas w to wielkie dzieło, a potem kibicował ustawie. Polacy masowo opowiedzieli się za prawem do życia dla tych, którzy sami nie mogą zawołać w swojej obronie.

     Kolejne miesiące to był czas, gdy politycy próbowali sprawić, aby zapomniano o nienarodzonych dzieciach. Zbrodnię dokonywaną w majestacie prawa nazywano tematem zastępczym, unikano mówienia o niej w kampaniach wyborczych, ludzi, którzy domagali się uchwalenia #ZatrzymajAborcję, próbowano na wszelkie sposoby uciszyć. W tym samym czasie w polskich szpitalach w dalszym ciągu odbywała się rzeź na dzieciach z podejrzeniem choroby lub niepełnosprawności

      Ta rzeź odbywa się także w tej chwili. Być może właśnie teraz, gdy czyta Pan te słowa, w pobliskiej lecznicy zamiast ratować małego pacjenta, brutalnie pozbawia się go życia. Być może to maleństwo, które za chwilę urodzi się z aborcji, przeżyje własną egzekucję i będzie umierać jeszcze wiele godzin pozbawione opieki i ciepła. Bo było chore. To rzeczywistość, wobec której tak wielu chce milczeć

 

Drogi Panie!

Oczekując na rozprawę w Trybunale Konstytucyjnym musimy wciąż przypominać, jak straszna jest aborcyjna rzeczywistość. Od dwóch tygodni organizujemy pod Trybunałem publiczną modlitwę różańcową o dobry wyrok w sprawie aborcji. W każdy poniedziałek o godzinie 18:00gromadzimy się w Alei Szucha w Warszawie, aby pokazać prawdę o zabijaniu dzieci i modlić się o zakończenie eugeniki w naszej Ojczyźnie.

Czy wie Pan, że lewica zdążyła już wściekle zaatakować modlących się? Gazeta Wyborcza kpi z różańca pisząc, że jest to


Zmieniony ( 30.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.