Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 163 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Prawo 20 arrow Czy kryminalista Nowak Sławomir zostanie świadkiem koronnym?
Tuesday 19 October 2021 14:59:36.35.
W Y S Z U K I W A R K A
Czy kryminalista Nowak Sławomir zostanie świadkiem koronnym? Drukuj Email
Wpisał: Nowak Sławomir   
05.10.2020.

 

 

Czy kryminalista Nowak zostanie świadkiem koronnym?

 

To może być dla Koalicji Obywatelskiej prawdziwa polityczna

katastrofa”

rt, mnie 4.10.2020 https://tvp.info/50179430/to-moze-byc-dla-koalicji-obywatelskiej-prawdziwa-polityczna-katastrofa


       Wyobraźmy sobie, że załamuje się psychicznie Sławomir Nowak, lub też zna pewne fakty, których dotąd nie ujawniał w postępowaniu, może to być dla Koalicji Obywatelskiej prawdziwa polityczna katastrofa – stwierdził w programie „Strefa starcia” na antenie TVP Info poseł Andrzej Szejna (SLD) komentując wypowiedź posła PO Pawła Poncyliusza w sprawie afery Sławomira Nowaka. Sprawę byłego szefa gabinetu Donalda Tuska i wypowiedź Poncyliusza skomentował również sekretarz stanu w Ministerstwie Klimatu Jacek Ozdoba.

– A nuż załamie się w takim areszcie i żeby wyjść z aresztu jest w stanie obciążyć każdego człowieka, nawet bez związku z jego rzekomymi przewinami – powiedział portalowi tvp.info poseł PO Paweł Poncyljusz, komentując sprawę Sławomira Nowaka.
Spytany o komentarz poseł Andrzej Szejna zaznaczył, że jego interpretacja tych słów jest szeroka i że faktycznie taka sytuacja może mieć miejsce. – Oczywiście Paweł Poncyljusz sugeruje, że może pod wpływem nacisku, załamania psychicznego – ale znamy instytucję świadka koronnego – zauważył poseł SLD.
– Rzeczywiście wyobraźmy sobie, że załamuje się psychicznie Sławomir Nowak lub też zna pewne fakty, których dotąd nie ujawniał w postępowaniu; może to być dla Koalicji Obywatelskiej prawdziwa polityczna katastrofa. Pewnie niejedna osoba w Koalicji Obywatelskiej drży przed tym, w jaki sposób się zachowa Sławomir Nowak, gdyż jego kontakty, powiązania są bardzo szerokie. Był prominentną postacią – stwierdził Szejna.
Poseł KKP Lewica zaznaczył, że osobiście liczy [----] bla...

Zmieniony ( 05.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.