Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 9 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow HISTORIE ponure, których skutki się wloką. arrow To nie jest cyrk. To jest dramat, tragedia i dzieje się w rzeczywistości.
Wednesday 20 January 2021 04:29:57.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
To nie jest cyrk. To jest dramat, tragedia i dzieje się w rzeczywistości. Drukuj Email
Wpisał: MK   
08.10.2020.

 

 

To nie jest cyrk. To jest dramat, tragedia i

dzieje się w stanie rzeczywistym.

MK

        Dziś bezprawnie nie dopuszcza się do wypowiedzi posłów nie zakładających namordników. Nam, społeczeństwu nie pozwala się korzystać z usług służby zdrowia, możliwości zaopatrzenia w potrzebne produkty i korzystania z komunikacji ogólnodostępnej z tego samego powodu. 
        Podkreślam - bezprawnie.

     W najbliższej przyszłości to samo bezprawie zostanie wprowadzone wobec tych którzy nie pozwolą się zaszczepić. Tych restrykcji będzie jeszcze więcej.

W imię czego?

Całkowitego nas zniewolenia.


10 października ma być zorganizowana w Warszawie 
manifestacja. Czy to tylko przypadek, że od 10 października Warszawa ma być włączona do strefy żółtej? A w tej chwili już to obejmie całą Polskę.

Jest na Netflixie serial s.f. "Colony". Obecne od siedmiu miesięcy rozgrywki rządów w świecie z obywatelami przywołują na myśl przedbiegi  przed wprowadzeniem systemu "Colony".

Czy tego chcemy?

MK

PS Wczoraj, podczas wieczornej mszy  w kościele pw. św. Piotra i Pawła w Skułach wkroczyła policja strasząc konsekwencjami księdza i osoby bez masek. Wyszli po ostrej reprymendzie udzielonej im przez kapłana. 
Powiedzieli, że nie odpuszczą. Proszę o wspomożenie znanego mi osobiście księdza i Jego parafian. To już dawno przekroczyło normy dobrych obyczajów ale jak dotychczas kościół dawał schronienie i tylko najgorszy wróg ważył się zakłócać spokój wiernych w trakcie modlitwy.

Zmieniony ( 08.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.