Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 62 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow wirus w koronie; aspekt medyczny arrow Z powodu testu na COVID-19 kobiecie wyciekł z nosa płyn mózgowo-rdzeniowy
Friday 27 November 2020 10:07:36.31.
migawki
 

                                                                                                                              29.11.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

                                                                         Przeoraty i kaplice Bractwa Świętego Piusa X w Polsce

                                                                         ==================

Koniecznie: Godzinnik czyśćcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Z powodu testu na COVID-19 kobiecie wyciekł z nosa płyn mózgowo-rdzeniowy Drukuj Email
Wpisał: Marcin Kozera   
09.10.2020.

Z powodu testu na COVID-19 kobiecie wyciekł z nosa płyn mózgowo-rdzeniowy

Marcin Kozera https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/z-powodu-testu-na-covid-19-kobiecie-wyciekl-z-nosa-plyn-mozgowo-rdzeniowy

Testy na koronawirusa to temat bardzo „kontrowersyjny”. Udowodniono już wiele absurdów z nimi związanych. Jak już uprzednio alarmowano, sam wymaz może być bardzo niebezpieczny dla zdrowia.

Czasopismo „JAMA Otolaryngology - Head & Neck Surgery” opisało przypadek 40-letniej kobiety, u której test na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 przyczynił się do wycieku z nosa płynu mózgowo-rdzeniowego poprzez złamanie bariery ochronnej mózgu.

Kobieta cierpiała już na jakiś rodzaj schorzenia, jednak test na koronawirusa przyczynił się w znacznym stopniu do pogorszenia jej stanu. Kobieta musiała przejść operację leczenia przepukliny i naprawy ubytku czaszki.

 Przypadek ten pokazuje, że już samo testowanie ludzi w walce z pandemią COVID-19 niesie wielkie ryzyko powikłań. Nie trzeba więc zachorować na COVID, żeby poczuć skutki walki z tym schorzeniem.

Zmieniony ( 09.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.