Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 119 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Francja 19+ arrow Godzina policyjna w największych miastach Francji
Tuesday 27 October 2020 19:53:14.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Godzina policyjna w największych miastach Francji Drukuj Email
Wpisał: Macron   
15.10.2020.

Godzina policyjna w największych miastach Francji

Daniel Rząsa https://300gospodarka.pl/news/macron-oglasza-godzine-policyjna-w-najwiekszych-miastach-francji


Godzina policyjna we Francji: prezydent Francji Emmanuel Macron ogłosił godzinę policyjną, podczas której wszyscy muszą być w domu między 21.00 a 6.00 dla wybranych miast.

Godzina policyjna będzie obowiązywać w Paryżu i całym regionie paryskim, a także w Rouen, Lille, St Etienne, Lyonie, Grenoble, Montpellier, Marsylii i Tuluzie.

Godzina policyjna rozpocznie się w sobotę i potrwa przez cztery tygodnie, powiedział Macron.

Zwracając się  w odezwie do Francuzów, aby ogłosić nowe ograniczenia, Macron powiedział, że pandemia jest „niepokojąca”, ale że „nie straciliśmy kontroli nad sytuacją”.

Choć wirus rozprzestrzenia się we Francji, drugi lockdown byłby nieproporcjonalną decyzją, dodał prezydent.

Macron powiedział, że oddziały intensywnej terapii we Francji znajdują się pod zbyt dużą presją i rozprzestrzenianie się wirusa musi być spowolnione.

„Musimy zejść z 20 tys. przypadków dziennie do 2 lub 3 tysięcy” – powiedział .

Dodał, że każdy kto będzie na dworze podczas godziny policyjnej będzie musiał mieć ważny powód i że każdy, kto złamie zakaz zostanie ukarany. Kara wyniesie 135 euro.

Podróże w ważnym celu będą dozwolone, zakazane będzie m. in. przebywanie w restauracjach czy wizyty u znajomych po 21:00.

Macron powiedział, że liczba osób podczas spotkań rodzinnych nie powinna przekraczać sześciu, z wyjątkiem rodzin, gdzie najbliższą, bezpośrednią rodzinę tworzy sześć i więcej osób.

Zmieniony ( 15.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.