Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 116 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow wirus w koronie; aspekt medyczny arrow Mediana ofiar śmiertelnych Covid-19 to ponad 80 lat, zaś 96 proc. miało POWAŻNE choroby.
Tuesday 27 October 2020 19:12:02.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Mediana ofiar śmiertelnych Covid-19 to ponad 80 lat, zaś 96 proc. miało POWAŻNE choroby. Drukuj Email
Wpisał: swprs.org.   
15.10.2020.

 

 

Mediana ofiar śmiertelnych Covid-19 to ponad 80 lat, zaś 96 proc. miało POWAŻNE choroby.

"Profil niemal identyczny ze śmiercią naturalną"

15.10.2020 https://prawy.pl/110918-mediana-ofiar-smiertelnych-covid-19-to-ponad-80-lat-zas-96-proc-mialo-powazne-warunki-wstepne-profil-niemal-identyczny-ze-smiercia-naturalna/


- W większości krajów zachodnich mediana wieku zgonów covidów wynosi ponad 80 lat – np. 84 lata w Szwecji – i tylko około 4% zmarłych nie miało żadnych poważnych warunków wstępnych. W przeciwieństwie do pandemii grypy, wiek i profil ryzyka zgonów odpowiadają zatem zasadniczo normalnej śmiertelności - czytamy na stronie swprs.org.

Z dostępnej na stronie tabeli wynika, że niemal we wszystkich państwach mediana wieku osób, które zmarły na Covid-19, wynosi co najmniej 80 lat i więcej. Dotyczy to zarówno nadmuchanych przypadków Włoch i Hiszpanii (82 lata), jak również Szwecji, którą mainstream hejtował za brak lockdownu (84 lata). Wyjątkiem są Stany Zjednoczone, gdzie liczba ta wynosi 78 lat, choć jest to relatywnie niewielka różnica. Przypomnieć należy również, że w USA co roku liczba ofiar śmiertelnych grypy jest wielokrotnie wyższa, niż w Polsce.

Co istotne, 96 proc. ofiar śmiertelnych miało inne, poważne choroby i nie ma żadnej możliwości, by stwierdzić, że koronawirus SARS-CoV-2 w znacznym stopniu przyspieszył zgon.

Portal porównuje koronawirusa z epidemią grypy z 1957 i 1968 roku. Jak wskazuje, śmiertelność, według różnych obecnych szacunków, wynosi 0,1 proc. do 0,5 proc.. Jest więc porównywalna lub mniejsza (!), niż we wspomnianych okresach.

Ze względu na to, że koronawirus prawie w ogóle nie dotyka osób młodych, o dzieciach nie wspominając, dla tych grup społecznych jest nawet bezpieczniejszy od grypy. W związku z tym profil ryzyka zgonów odpowiada normalnej śmiertelności.

- Nie oznacza to, że Covid-19 nie zwiększa ryzyka czyjejś śmierci - absolutnie tak - ale wzrost ten jest proporcjonalny do istniejącego wcześniej ryzyka zgonu w odpowiednim wieku i grupie ryzyka - podkreśla portal.

Zmieniony ( 15.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.