Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 128 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Jak rządzące świrusy zabijają ludzi arrow Dogmat nowej religii - wiara w skuteczność kawałka szmaty
Tuesday 27 October 2020 19:57:00.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dogmat nowej religii - wiara w skuteczność kawałka szmaty Drukuj Email
Wpisał: Żoliborzanin   
16.10.2020.

Dogmat nowej religii – wiara w skuteczność kawałka szmaty


Żoliborzanin Prokapitalizm http://www.prokapitalizm.pl/dogmat-nowej-religii-wiara-w-skutecznosc-kawalka-szmaty/


Kilka dni temu napisałem, że następnym krokiem koronafilów będzie nagłośnienie (czyt. wystraszenie) przez środki masowej dezinformacji śmierci jakiegoś dziecka w szkole. I dokładnie ten scenariusz się odbywa.

W niedzielę całą Polskę zmroziła informacja o śmierci młodego nauczyciela, z kolei w Bydgoszczy zmarł właśnie uczeń szkoły specjalnej. W ostatnim zdaniu informacji podano, zapewne w ramach tzw. rzetelności dziennikarskiej, że miał choroby współistniejące, ale przecież wiadomo, że 80 proc. społeczeństwa czyta jedynie nagłówki i leady... Co do nauczyciela to gdzie tam, między wierszami, wciśnięto informację, że miał problemy z nadwagą…

Do mediów przebiły się również, jako znaczące „trendy”, akcje pójścia uczniów ubranych do szkoły na czarno, a także wezwanie do strajku uczniowskiego. To dopiero początek i można spodziewać się, że szkoły działają w trybie stacjonarnym ostatnie dni lub tygodnie. I oczywiście władza ma doskonałą wymówkę: my chcieliśmy stacjonarnego nauczania, ale sami obywatele żądali przecież przejścia na „edukację” zdalną.

Oczywiście wszystko przez tych, którzy zagrażają bezpieczeństwu publicznemu, są płaskoziemcami, totalną szurią, ludźmi wyzutymi z jakichkolwiek uczuć, którzy własne widzimisię i swoje chore zasady stawiają wyżej niż „dobro bliźniego”. Dogmat nowej religii, że kawałkiem szmaty, od miesiąca kitranej w kieszeni kolejnych spodni lub kurtki, ochronimy kogokolwiek przed czymkolwiek jest tak ogromny, że ów dogmat szmaty stał się właściwie jedynym pewnikiem całego tego cyrku. Cyrku, który dopiero przybiera na rozmiarach i aż strach prognozować, co będzie dalej.

Przykład rewolucji komunistycznej sprzed 100 lat, gdzie byli kułacy, wstecznicy i kontrrewolucjoniści, których trzeba powoli anihilować, jest jednak wskazanym tropem.

Zmieniony ( 16.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.