Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 142 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Jak rządzące świrusy zabijają ludzi arrow Jakie błędy popełnił dobry Samarytanin ? Lekarze i pomocnicy będą bezkarni? Bezkarność + ???
Tuesday 27 October 2020 19:44:31.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jakie błędy popełnił dobry Samarytanin ? Lekarze i pomocnicy będą bezkarni? Bezkarność + ??? Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Pietkiewicz   
17.10.2020.

Jakie błędy popełnił dobry Samarytanin ?

Lekarze i pomocnicy będą bezkarni? O tzw. klauzuli...

Bezkarność + ???


Aleksandra Pietkiewicz 16.10.2020 https://prawy.pl/110946-lekarze-beda-bezkarni-o-tzw-klauzuli-dobrego-samarytanina/

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, w czwartek (15 października 2020) odbyła się konferencja prasowa, podczas której Minister Zdrowia podziękował Premierowi, Rządowi i Parlamentowi za zgodę na zorganizowanie nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu. "Pracujemy nad stworzeniem tzw. klauzuli dobrego Samarytanina, zakładającej, że w ramach walki z COVID-19, błędy popełniane nieumyślnie nie bedą karane" - powiedział Adam Niedzielski.

Kontrowersyjna wypowiedź ministra zawiera nie tylko tę obietnicę. Nadzwyczajne posiedzenie Sejmu miałoby dotyczyć zdjęcia z medyków ryzyka, związanego z walką z wirusem, w którą zaangażowani będą też lekarze innych specjalności, nawet bardzo odległych.

Dla osób zaangażowanych w tę walkę, jest przewidziany specjalny dodatek (175%) wynagrodzenia. Decyzję tę umotywowano możliwością zarażenia oraz związaną z tym koniecznością odbycia izolacji czy kwarantanny.

Faktycznie, niedoświadczona obsługa respiratorów niesie ze sobą zagrożenia dla życia i zdrowia pacjentów. Pytanie, kto wstawi się za tymi pacjentami?

Zmieniony ( 17.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.