Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 99 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów i wojny globalne 20+ arrow Co nam zafundował Deep State? prof. dr hab. Mirosław Dakowski, 25 minut
Saturday 31 October 2020 20:07:06.31.
migawki
 

Biedne dziewczynki z Hitlerjugend! Tak je wychowała szkoła i kremówkowy katecheta: Zabij człowieka, póki nie może się bronić.

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Co nam zafundował Deep State? prof. dr hab. Mirosław Dakowski, 25 minut Drukuj Email
Wpisał: prof. dr hab. Mirosław Dakowski   
18.10.2020.

prof. dr hab. Mirosław Dakowski - Co nam zafundował Deep State?

https://www.youtube.com/watch?v=j_n2UfbKzLQ&t=215s

15 paź 2020, 25 minut

Współcześni Jeźdźcy Apokalipsy.. II

Zmieniony ( 18.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.