Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 119 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Kolejny SUKCES arrow Wiew Wolności.
Saturday 31 October 2020 19:51:01.31.
migawki
 

Biedne dziewczynki z Hitlerjugend! Tak je wychowała szkoła i kremówkowy katecheta: Zabij człowieka, póki nie może się bronić.

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wiew Wolności. Drukuj Email
Wpisał: my...   
18.10.2020.

 

 

Wiew Wolności.

Sieci...

Rejestracja numeru telefonu, rejestracja auta, rejestracja w przychodni lekarskiej. Broń to już ciężej zarejestrować. Można tak długo wymieniać. Obowiązkowe szczepienia, obowiązkowe badania, zakaz palenia trawy, zakaz palenia ogniska u siebie na podwórku, zakaz palenia fajek w swojej knajpie, zakaz picia piwka w parku, pozwolenie na sprzedaż tego i owego. Ubieranie się w odblaski, zapinanie pasów,,,, ,.

Jesteś Polakiem, płać 80% podatki, płacić ZUS niezależnie od tego czy masz z czego czy nie.

Zdobądź pozwolenie na zbudowanie domu, pozwolenie na łowienie ryb, pozwolenie na wycięcie drzewa, pozwolenie na jeżdżenie autem, pozwolenie na studnię, płać za auto, za wodę, za deszcz.

A teraz powtarzajcie sobie: Jestem wolny.

Jesteście prawie wszyscy doszczętnie stuknięci, jeśli uważacie to za stan normalny, a ci którzy mówią o Wolności są kompletnie oderwani od rzeczywistości.

Zmieniony ( 18.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.