Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 118 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wirus w koronie; aspekt medyczny arrow ..a test szuka RNA, które przypuszcza się, że pochodzi od wirusa, którego istnienia nie udowodniono
Sunday 18 April 2021 22:56:45.32.
migawki

18.04.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
..a test szuka RNA, które przypuszcza się, że pochodzi od wirusa, którego istnienia nie udowodniono Drukuj Email
Wpisał: Centers for Disease Control and Prevention, CDC   
25.10.2020.

a test szuka RNA, które przypuszcza się, że pochodzi od

wirusa, którego istnienia nie udowodniono.

CDC Nie Może Doliczyć Się Wirusa! CDC Wydało Dokument, w Którym Czytamy, że Nie Ma Wirusa? Dokument CDC nosi tytuł „CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel”.

https://paradyzja.com/cdc-wydalo-dokument-w-ktorym-czytamy-ze-nie-ma-wirusa/


Centers for Disease Control and Prevention

W informacji ukrytej głęboko w dokumencie (kliknij źródło) na stronie 39., w sekcji zatytułowanej „Charakterystyka Wydajnościowa” mamy tę informację: „Ponieważ nie są obecnie dostępne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV, testy [testy diagnostyczne] zaprojektowane do wykrywania wirusa 2019 -nCoV RNA zostały przetestowane przy użyciu scharakteryzowanych zapasów pełnej długości RNA transkrybowanego in vitro… ”

Kluczowa fraza brzmi: „Ponieważ nie są obecnie dostępne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV…”

Każdy obiekt, który istnieje, można określić ilościowo, czyli zmierzyć. Użycie w tym zdaniu terminu „ilościowo” oznacza: CDC nie posiada mierzalnej ilości wirusa, ponieważ jest on niedostępny. CDC NIE MA WIRUSA.

Kolejną wskazówką jest użycie słowa „izolaty”. Oznacza to, że NIE JEST DOSTĘPNY ŻADEN IZOLOWANY WIRUS.

Ujmując to inaczej:

NIKT NIE MA IZOLOWANEJ PRÓBKI WIRUSA COVID-19

NIKT NIE WYDZIELIŁ WIRUSA COVID-19

NIKT NIE DOWIODŁ, ŻE ISTNIEJE.

Jakby to nie było wystarczającym objawieniem, by zaszokować świat, CDC mówi dalej, że przedstawia diagnostyczny test PCR w celu wykrycia wirusa, który nie został wyizolowany… a test szuka RNA, które przypuszcza się, że pochodzi od wirusa, którego istnienia nie udowodniono.

Korzystając z tego testu, CDC i każda inna agencja zdrowia publicznego na świecie liczy przypadki COVID i zgony… a rządy ustanowiły Lockdown i niszczą gospodarki swoich krajów, wykorzystując te liczby przypadków i zgonów jako uzasadnienie.

Jeśli ludzie wierzą, że „masz wirusa, kiedy jest on niewykrywalny” to chyba że istnieje w innej formie. Tym bardziej, że nie został wyekstrahowany, oczyszczony i odizolowany. Ci ludzie uważają, że Ziemia jest płaska!

To jak mówienie. „Mamy 20 bilionów dolarów, są one przechowywane gdzieś na naszych niezliczonych kontach, po prostu nie wiemy gdzie”. Jeśli nie wiesz gdzie, nie wiesz, że masz pieniądze.

„Kluczyki do samochodu są gdzieś w domu. Po prostu nie wiemy gdzie”. Naprawdę? Jeśli nie wiesz gdzie, nie wiesz, że klucze są w domu.

„Zgubiliśmy bombę, jest gdzieś w arsenale, po prostu nie wiemy gdzie”. Nie. Jeśli nie wiesz gdzie, nie wiesz, że bomba jest w arsenale.

„Wirus COVID-19 jest gdzieś w naszej próbce – po prostu nie usunęliśmy go z tej próbki. Ale wiemy, co to jest, zidentyfikowaliśmy to i znamy jego strukturę ”. NIE, TY TYLKO ZAKŁADASZ, ŻE GO MASZ.

Nauka to nie założenia.

Ale… ale… jest badanie, które mówi, że kilku naukowców z laboratorium wyizolowało wirusa…”.

Mówią, że tak. Ale w lipcu CDC twierdziło, że żaden wirus nie był wyizolowany. Myślę, że oznacza to, że transport z owego laboratorium nie był w stanie dostarczyć tego wirusa z do CDC. Ponadto, zapewne w ciężarówkach nie było benzyny, padało, podmyło mosty, a kierowca nie mógł znaleźć swojej maski i nie chciał bez niej wychodzić z domu, stąd to „opóźnienie”.

Nauka to nie założenia.

Pandemia to oszustwo aż do szpiku.

Zmieniony ( 25.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.