Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 125 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow publicyści inni 20+ arrow Niby człowiek wiedział, ale jakoś się łudził.
Tuesday 01 December 2020 16:00:55.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Niby człowiek wiedział, ale jakoś się łudził. Drukuj Email
Wpisał: Mateusz Kopa   
26.10.2020.

 

 

Niby człowiek wiedział, ale jakoś się


łudził.

Mateusz Kopa

W niedziele palmowe niejednokrotnie słyszałem homilie, w których kaznodzieja pytał: "Jak to mozliwe, że ci sami ludzie, którzy w niedzielę wiwatowali
hosanna!, w piątek krzyczą ukrzyżuj!"

Jak to możliwe, że ci sami ludzie, którzy w tamtą niedzielę byli na Mszy, od piątku pod kościołami krzyczą "wypierdalać"?

      Jak to możliwe, że ci sami ludzie, których widywałem pięknie ubranych w pierwszych ławkach, teraz bronią prawa do zabijania?

Jak to możliwe, że ci sami ludzie, których znam z oazy, KSMu i ZHRu, teraz szczycą sie błyskawicami na profilówkach?

Niby nie powinno być zaskoczenia, bo ludzkość się jakoś specjalnie nie zmieniła przez ostatnie 2000 lat. Niby nie powinno być szoku, bo Pismo Święte jest zawsze żywe i skuteczne (co szczególnie widać po czytaniu
z 22 X).

Niby wiem, że Chrystus zapowiadał podziały. Niby wiem, że sam przez to wszystko przeszedł. Niby człowiek wiedział, ale jakoś się łudził.

================

 MD: Nie wiem, co to "profilówki". I mam nadzieję, że umrę tego nie wiedząc.

Zmieniony ( 26.10.2020. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.