Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 121 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow HISTORIE ponure, których skutki się wloką. arrow Właśnie teraz rozniecimy pożar....
Thursday 03 December 2020 17:36:22.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Właśnie teraz rozniecimy pożar.... Drukuj Email
Wpisał: Cisza....   
26.10.2020.

Właśnie teraz rozniecimy pożar….

Cisza…. 25 października 2020 Całość + komentarze: https://www.salon24.pl/u/gocha/1085784,ustawami-rozniecimy-pozar

Przypadków nie ma...zastanawiam się nad obecną sytuacją i szukam przyczyn.

Dlaczego właśnie teraz, gdy ogłosili "zaostrzenia" rozhuśtano emocje lewaków ? Czasu na rozpatrzenie sprawy tzw aborcji było nadto...sejm i TK mroził petycje obywatelskie latami, bo PIS tak chciał.

To nie przypadek, że właśnie teraz pokochał życie dzieci...

Sam diabeł mógłby pogratulować tym, którzy rządzą Polską. Rządzą emocjami tzw. populacji, zręcznie sterują nimi przy pomocy mediów.

Wymyślili sobie aby dzielące społeczeństwo, groźne i wysoce zapalne emocje uruchomić niemal jednocześnie właśnie teraz, w czasie ogłoszonej pandemii.

To nie jest przypadek! 

Lockdown to idealny czas, by ten podzielony, ogłupiony suweren wzajemnie się zagryzł....to jest idealny czas na sprawdzian, jak w praktyce zadziała ćwiczone od wielu lat przez wszystkie dogadane przy OS partie stare hasło 'dziel i rządź'!

Pomysłodawcy i wykonawcy eksperymentu, który nazwała bym "Zadyma+" niemal jednocześnie wrzucili Polakom uśpione czasowo ustawy.… to nie jest przypadek, to zaplanowane działania.

Spojrzę na sprawę z ich strony:

1. Piątka dla zwierząt - pod tym niewinnym hasłem - zgnoimy rolników. Od lat przecież widzimy cierpienia zwierząt...
2. Zaostrzymy
przepisy covidowe - niech się Polacy boją zarazy tak bardzo, by skuleni siedzieli w swoich domach i .....kłócili się o wszystko. Strach pobudzi ich agresję.
3. Wreszcie
uruchomimy TK - niech właśnie teraz "ożywi" od dawna mrożoną tzw. aborcję - ok. 6.000 zabitych dzieci przez  6 lat wystarczy - baliśmy się i milczeliśmy -- właśnie teraz pokażemy, że je kochamy.
Czy tak kombinowali?

"My, wybrani przez Naród, prostym sposobem zza biurek zapalimy potężną iskrę .... ona wywoła pożar a dym pożaru nas zasłoni, zasłoni to, co robimy i to, co jeszcze zrobimy.

Pokażemy, że lewackie zadymy proaborcyjne i protesty przeciwko ograniczeniom covidowym  to jedno i to samo. Pomieszamy informacje.... lewaków potraktujemy ulgowo, tych drugich powsadzamy do aresztu.

Niech się zdezorientowani Polacy naparzają, niech się nawet pozabijają - prędzej czy później stracą siły.

Mamy świetnie wyposażoną policję, ochronę urzędów, mamy władzę i super- broń.… pandemię. Damy radę, bo jak powiedział nasz ekspert: wirus daje szerokie możliwości.

W razie bezpośredniego zagrożenia pójdziemy sobie na zasłużoną kwarantannę".

A co potem?

Potem może będzie czas na wygodne ogłoszenie niezawinionego bankructwa?

Zmieniony ( 27.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.