Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 60 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Bzdety za PiS-u arrow Jacek Sasin przejechany. Polski Kompas 2020 .
Saturday 05 December 2020 09:12:34.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jacek Sasin przejechany. Polski Kompas 2020 . Drukuj Email
Wpisał: Sławomir Mentzen   
26.10.2020.

 

 

Jacek Sasin przejechany. Polski Kompas 2020 .

Odważnie, bez żadnych kompromisów, bez chwili zawahania, bez podstawy prawnej wydał 70 mln zł”

https://nczas.com/2020/10/26/mentzen-przejechal-sie-po-sasinie-odwaznie-bez-zadnych-kompromisow-bez-chwili-zawahania-bez-podstawy-prawnej-wydal-70-mln-zl/

Mentzen przejechał się po Sasinie.

Jacek Sasin otrzymał w ubiegłym tygodniu nagrodę Polskiego Kompasu, przyznawaną przez wydawnictwo Fratria, w którego skład wchodzi portal wPolityce.pl. Kontrowersyjne wyróżnienie skomentował Sławomir Mentzen.

Jacek Sasin otrzymał nagrodę Polski Kompas 2020 za sprawne podejmowanie odważnych i bezkompromisowych decyzji. Odważnie, bez żadnych kompromisów, bez chwili zawahania, bez podstawy prawnej wydał 70 mln zł na wybory, które się nie odbyły. W oficjalnej relacji z uroczystości napisano, że nagroda dla wicepremiera Sasina dla nikogo nie powinna być zaskoczeniem” – ironizował Mentzen, który w taki sposób postanowił skomentować żenujące przedstawienie w kręgu wzajemnej adoracji.

Wicepremier Jacek Sasin dobrze i trafnie prognozuje wyzwania, wskazuje zagrożenia najbliższych miesięcy. Przekonaliśmy się po raz kolejny wyraźnie, jakie znacznie ma tutaj Skarb Państwa i jak mogą nam pomóc spółki Skarbu Państwa – mówił podczas gali Michał Karnowski.

Z kolei sam Sasin zachwycał się nad działaniami Prawa i Sprawiedliwości.

– Tak wiele lat Polacy byli trzymani w przeświadczeniu, że państwo nie ma swojej roli w gospodarce, że kapitał nie ma narodowości, że to dobrze, a każda własność państwa w gospodarce to relikt minionej epoki i powinno to być z gospodarki wyrugowane. Ten rok pokazał, że to niewłaściwe myślenie. Rząd Prawa i Sprawiedliwości oraz jego polityka, która mówi, że polska własność i polski kapitał to najważniejsza rola w bezpieczeństwie Polaków. To najwięksi przedstawiciele polskiego kapitału w takich sytuacjach, z jakimi borykamy się dzisiaj, spółki pokazały, że mogą być skutecznym narzędziem dla państwa, dla władzy, do skutecznej walki z koronawirusem – mówił…

W kolejnych edycjach tej finansowanej przez spółki Skarbu Państwa imprezy spodziewam się nagród dla twórców polskiego samochodu elektrycznego i budowniczych polskiej elektrowni jądrowej. Nie należy też zapomnieć o autorach sukcesu ORP Ślązak i elektrowni w Ostrołęce. Specjalna nagroda w ramach patriotyzmu gospodarczego zostanie przyznana autorom kolejnych lockdownów, opodatkowania CIT spółek komandytowych i zaorania polskiego rolnictwa” – wymieniał porażki partii rządzącej Mentzen.

Gratuluję laureatowi i trzymam kciuki za niestrudzonych twórców polskiej wersji państwa dobrobytu” – zakończył Mentzen.

Zmieniony ( 26.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.