Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 45 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Kibice, sport, igrzyska 18+ arrow Cezary Kucharski - edytuj
Tuesday 01 December 2020 00:44:55.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Cezary Kucharski - edytuj Drukuj Email
Wpisał: Cezary Kucharski   
27.10.2020.

 

 

Cezary Kucharski - edytuj

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cezary_Kucharski


Największe sukcesy sportowe odnosił podczas występów w Legii Warszawa: w sezonie 1996/1997 zwyciężył z tym klubem w rozgrywkach o Puchar Polski i doszedł do ćwierćfinału w Lidze Mistrzów w sezonie 1995/1996, w sezonie 2001/2002 zdobył mistrzostwo Polski i Puchar Ligi, zaś w sezonie 2005/2006 uzyskał z nim kolejny tytuł mistrzowski.

W latach 1996–2002 siedemnastokrotnie wystąpił w reprezentacji narodowej Polski. Debiutował 1996 w meczu przeciwko reprezentacji Cypru. Łącznie strzelił trzy bramki. Uczestniczył m.in. w turnieju finałowym Mistrzostwa Świata w 2002 w Korei i Japonii, gdzie wystąpił w wygranym meczu z USA.

Działalność zawodowa i publiczna

Po zakończeniu kariery sportowej został właścicielem serwisu internetowego legia.net, a także licencjonowanym menedżerem piłkarskim[4].

W 2010 został wspólnikiem i przedstawicielem na Polskę firmy Eurosportsmanagement GmbH, której główna siedziba mieści się w Liechtensteinie[5]. Jako menedżer reprezentant m.in. Roberta Lewandowskiego, Michała Kucharczyka, Rafała Wolskiego, Jakuba Koseckiego.

W wyborach w 2011 uzyskał mandat poselski z listy Platformy Obywatelskiej .

28 maja 2012 otrzymał tytuł honorowego obywatela Tarnobrzega[7]. Wystąpił jako menedżer Roberta Lewandowskiego w jednym z odcinków serialu komediowego Piąty Stadion[8].


Zmieniony ( 27.10.2020. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.