Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 109 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Co robić?18+ arrow Powstała Straż Narodowa - podajemy dane kontaktowe
Thursday 03 December 2020 18:22:59.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Powstała Straż Narodowa - podajemy dane kontaktowe Drukuj Email
Wpisał: Robert Bąkiewicz   
27.10.2020.

Powstała Straż Narodowa – podajemy dane kontaktowe

https://stowarzyszenierkw.org/spoleczenstwo/powstala-straz-narodowa-podajemy-dane-kontaktowe

kontakt@straznarodowa.org

Szanowni Państwo – zapraszamy do organizowania się przeciwko profanacjom i atakom na nasze świątynie – przy okazji częściej zaczniemy chodzić do kościoła, bo z tego co widzieliśmy lewactwo atakuje jedynie tam, gdzie modlą się tylko stare babcie i to w małej ilości.

Wszędzie gdzie byli mężczyźni i młodzież lewackie bojówki były bezradne. Pomijam tutaj przypadek z Katowic, gdzie policja kazała przestać się modlić, „bo to prowokuje manifestujących”, a proboszcz kazał Młodzieży Wszechpolskiej odstąpić od obrony kościoła, „żeby nie eskalować konfliktu”. [to nakazał niejaki Skworc, pracujący na etacie „biskupa” : O Kuria twoja [----] md]

Pamiętać jednak powinniśmy, że kościoły należą do Kościoła, czyli ogółu wiernych, a proboszczowie przychodzą i odchodzą. Brońmy naszych świątyń dla siebie i dla naszych dzieci.

Szczególnie potrzebna jest mobilizacja w dużych i średnich miastach, gdyż z pewnych przyczyn tam jest najwięcej dziczy, choć i tak jest to grupa raczej hałaśliwa, niż liczna, ponieważ atakują zazwyczaj tylko jeden kościół, a probostw jest kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt

– wniosek stąd jest taki, że nie powinniśmy przesadzać z tą ich wyimaginowaną potęgą liczebną. Inną sprawą jest, że bardzo dobrze propagują swoje akcje w mediach społecznościowych potęgując w ten sposób efekt swoich działań. W miejscowościach małych oraz na wioskach jest raczej spokojnie – tam demoralizacja jest dużo mniejsza.

================

Ks Roman Kneblewski

@KsKneblewski

Lewica wszczęła wojnę, więc powstaje samoobrona wobec ich agresji. Powołujemy „Straż Narodową”. Ma ona bronić wartości naszej cywilizacji. Nie możemy biernie przyglądać się jak zaczną palić nam Kościoły. Dołącz do #StrażNarodowa! Zgłoś się na adres kontakt@straznarodowa.org

=============================

Robert Bąkiewicz:


Oni mówią: „To jest wojna”, więc my zamierzamy się bronić.

Po to powstaje Straż Narodowa.

Obywatelska samoobrona chrześcijan.

Nie interesuje nas ten czy inny szyld partyjny.

Cel jest jeden: obrona wartości cywilizacji łacińskiej.

Zmieniony ( 27.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.