Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 74 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Oświata 20 arrow Sanepid nakazał nauczanie zdalne w... żłobku. Rodzice oburzeni. Grupy Jeżyków i Misiów PROTESTUJĄ !
Saturday 05 December 2020 09:34:57.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Sanepid nakazał nauczanie zdalne w... żłobku. Rodzice oburzeni. Grupy Jeżyków i Misiów PROTESTUJĄ ! Drukuj Email
Wpisał: Sanepid w Katowicach   
29.10.2020.

Sanepid w Katowicach nakazał nauczanie zdalne w... żłobku. Rodzice oburzeni.

Została już wydana opinia sanitarna dla grup Jeżyków i

Misiów.

2020-10-28

https://www.eska.pl/slaskie/co-za-absurd-sanepid-w-katowicach-nakazl-nauczanie-zdalne-w-zlobku-rodzice-oburzeni

Co za kurestwo! Redakcja zmieniła na : „Rodzice zdezorientowanimd]Katowicki sanepid wydał decyzję, zgodnie z którą w żłobku miejskim w Siemianowicach Śląskich ma zostać wprowadzone... nauczanie zdalne. Rodzice są oburzeni. Sprawę nagłośnił portal spidersweb.pl.

Katowicki sanepid nakazał zdalne nauczanie... w żłobku

Do absurdalnej sytuacji doszło na Śląsku. Jak alarmuje serwis spidersweb.pl, sanepid w Katowicach nakazał naukę zdalną w... żłobku miejskim w Siemianowicach Śląskich. Jak do tego doszło? Wszystko zaczęło się w poniedziałek, 26 października. Wtedy właśnie żłobek miejski na swojej stronie internetowej poinformował o tym, że w porozumieniu z Inspektorem Sanitarnym dyrektor wydał decyzję o nie przyjmowaniu dzieci od poniedziałku tj. 26.10.2020 do 30.10.2020 roku, z powodu kontaktu dzieci z osobą chorą na COVID-19.

"Dotyczy to dzieci z grupy III Jeżyków i gr. IV Misiów." - brzmiał komunikat.

We wtorek, dyrekcja placówki poinformowała, że została już wydana opinia sanitarna dla grup Jeżyków i Misiów.

W opinii sanitarnej sanepidu możemy przeczytać, że "Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Katowicach opiniuje pozytywnie zdalną formę opieki w w grupach 3 i 4". Dodajmy, że taki był wniosek samej dyrekcji Żłobka Miejskiego w Siemianowicach Śląskich.[---]

Zmieniony ( 29.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.