Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 71 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Bzdety za PiS-u arrow Najnowsza i spodziewana głupota polityczna PiS - zakazać "Marsz Niepodległości"
Saturday 05 December 2020 09:24:24.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Najnowsza i spodziewana głupota polityczna PiS - zakazać "Marsz Niepodległości" Drukuj Email
Wpisał: Matka Kurka   
29.10.2020.

Najnowsza i spodziewana głupota polityczna PiS - zakazać "Marsz Niepodległości"

https://www.kontrowersje.net/najnowsza_i_spodziewana_g_upota_polityczna_pis_marsz_niepodleg_o_ci?page=2

Matka Kurka

[fragment końcowy felietonu. MD]

Pojawia się duże pytanie?

Co PiS zrobi z „Marszem Niepodległości? Znając realia i serię błędów PiS, należy się spodziewać kolejnego szaleństwa, czyli zakazów związanych z 1 i 11 listopada, a wszystko to na tle demonstracji „aborcyjnych”, które policja traktuje z przymrużeniem oka. Takie decyzje wydają się nieuchronne, bo jak PiS wytłumaczy wielotysięczne zgromadzenia na cmentarzach i stutysięczną demonstrację na ulicach, gdy jednocześnie pompowane są rekordy „pandemiczne?

Przy takim „rozegraniu” spraw, znanemu artyście sam się napisze przebój „Twój ból jest większy niż mój 2”. Takie są skutki przedobrzenia i „poprawiania” tego, co przez 5 lat funkcjonowało bardzo dobrze. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że nie ma dobrego wyjścia z tych wszystkich fatalnych pułapek.

Należałoby zacząć od zniesienia „pandemii”, ale PiS wpadł w „pandemię” po uszy i używa jej jako hamulca dla nastrojów społecznych, co tylko i wyłącznie nastroje społeczne podkręca.

Jednym zdaniem, jest źle i będzie jeszcze gorzej!

Zmieniony ( 29.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.