Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 102 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow HISTORIE ponure, których skutki się wloką. arrow Polskie nieboszczyki w 3 dniowej kwarantannie! Pół-Hitlery i Hitlerjugend z macicami - na ulicach
Thursday 16 September 2021 23:25:40.40.
migawki

Sobota:  Publiczny Różaniec o zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją. Pod Min. "Zdrowia".

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas zalać w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Polskie nieboszczyki w 3 dniowej kwarantannie! Pół-Hitlery i Hitlerjugend z macicami - na ulicach Drukuj Email
Wpisał: Alina   
31.10.2020.

 

Polskie nieboszczyki w 3 dniowej kwarantannie!

Pół-Hitlery, pół SS-mani i Hitlerjugend z macicami - na ulicach Warszawy i innych większych miast.

Premier MM zamknął wszystkie cmentarze A NIE ZAMKNĄŁ ANI JEDNEGO SUPERMARKETU.


Wyobraźmy sobie komunikat:
Od jutra przez tydzień będą

zamknięte wszystkie supermarkety i sklepy o więcej

niż jednej kasie.Alina, http://zaprasza.net/a.php?article_id=36225


                        Jest piątkowy wieczór 30 października AD 2020. I trafia mnie szlag!

Nie wiem co ma w mózgu obecny tzw. premier Polski, że dziś, w piątkowe popołudnie, ok. 16.00

ogłosił, że cmentarze mają być zamknięte jutro 31.10, 1.11 i 2.11. 2020 roku.

             O ile wiem rząd i premier nie są od zamykania cmentarzy, tylko od rządzenia tak, żeby codzienne życie obywateli było łatwiejsze i bogatsze niż bez rządu, żeby państwo było silne, zapewniało bezpieczeństwo i podstawowe prawa zgodnie z zapisami konstytucyjnymi, a więc przede wszystkim wolność osobistą.
Dla mnie możliwość uświęcenia pamięci przodków przy ich grobach jest takim PODSTAWOWYM PRAWEM, ludzkim obowiązkiem, zwyczajem Polaków od tysięcy lat.
Czy na przestrzeni tych tysięcy lat był kiedyś jakiś 1. listopada, kiedy władca, albo zaborca ZAMKNĄŁ CMENTARZE?!

Po tej decyzji widać, że pan premier Mateusz Morawiecki powinien być jeszcze dziś zdymisjonowany.

Dlaczego? Bo jest to decyzja NIEKONSTYTUCYJNA - łamie konstytucyjną zasadę równości praw i obowiązków.

Uzasadnieniem decyzji MM jest troska o obywateli, żeby w czasie pobytu na cmentarzu nie zarazili się koronawirusem, chociaż WSZYSCY OD TYGODNIA MUSZĄ W CAŁEJ POLSCE CHODZIĆ W MASECZKACH!!!!
Premier MM zamknął wszystkie cmentarze A NIE ZAMKNĄŁ ANI JEDNEGO SUPERMARKETU.
Wyobraźmy sobie komunikat: Od jutra przez tydzień będą zamknięte wszystkie supermarkety i sklepy o więcej niż jednej kasie.

========================


               Wówczas może w zamknięciu cmentarzy byłby jakiś cień logiki, decyzja jest więc bezczelna i bezsensowna.
                Szczególnie kiedy w tym samym czasie cała Warszawa jest zablokowana przez rozwydrzone lewactwo, które tysiącami łazi po głównych arteriach, uniemożliwiając ruch autobusów i tramwajów, karetek, samochodów prywatnych z pacjentami jadącymi na umówione wizyty i zabiegi.
Lewactwo zostało uruchomione pod pretekstem orzeczenia TK, że aborcja ze względów eugenicznych jest sprzeczna z konstytucją. Przez kogo - na razie nie wiadomo.
Stada przedstawicieli jakiejś polskojęzycznej obcej cywilizacji idą z hasłami, za które w każdej szkole mieliby obniżone zachowanie, albo zostaliby usunięci. Inicjatorem marszów jest twór o nazwie "Strajk kobiet", który za znak graficzny wziął sobie niemieckie S, w formie błyskawicy, dokładnie takie samo jakie mieli żołnierze SS.
Telewizje przytaczają dosłownie wypowiedzi przywódczyń, czasem dosłownie bez "wypikania". To język rynsztokowy, tak jakby wszystkie qrwy z Warszawy i okolic skrzyknęły się w jednym marszu i porozumiewają się swoim slangiem.
Mnie poraża wielkość tej rynsztokowej masy, jej zorganizowanie, oprawa medialne we wszystkich telewizjach, antyrządowe i antykościelne hasła, a przede wszystkim BEZKARNOŚĆ i wolność paradowania w czasie, kiedy zakazane są zgromadzenia ze względu na pandemię.

Niektóre serwisy straszą, że nad kolumną pół-hitlerowców [pojedyncza błyskawica to znak HitlerJugend. Pasuje do wieku tych zwiedzionych dziewczynek. MD] unosi się aerozol z koronawirusem. Mnie to jakoś nie wzrusza. Powiem więcej - bardzo dobrze, że lewacka hołota pozaraża się i zachoruje, może nawet wymrze. Nie będzie to pierwszy raz, kiedy organizmy z błędem genetycznym (gen lewactwa) zostaną w sposób naturalny wyeliminowane!


Zmieniony ( 31.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.