Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 120 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Narodowcy arrow Młodzież Wszechpolska OBURZONA ! Platforma w tym roku nie zażądała jej delegalizacji !
Wednesday 25 November 2020 13:58:41.31.
migawki
 

27/28.11.2020 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

-------------------

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

                                                                         Przeoraty i kaplice Bractwa Świętego Piusa X w Polsce

                                                                         ==================

Koniecznie: Godzinnik czyśćcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Młodzież Wszechpolska OBURZONA ! Platforma w tym roku nie zażądała jej delegalizacji ! Drukuj Email
Wpisał: PO   
18.11.2020.

 

 

Młodzież Wszechpolska OBURZONA !

Platforma w tym roku nie zażądała jej delegalizacji!

Prezes wystosował list

18.11.2020

https://prawy.pl/111420-hit-mlodziez-wszechpolska-oburzona-platforma-w-tym-roku-nie-zazadala-jej-delegalizacji-prezes-wystosowal-list/


- @MWszechpolska wyraża głębokie oburzenie pominięciem nas w tegorocznym wniosku o delegalizację, prosimy o dopisanie nas do wniosku lub podejmiemy stosowne kroki prawne by domagać się zadośćuczynienia za straty wizerunkowe - napisał na Twitterze prezes Młodzieży Wszechpolskiej Ziemowit Przebitkowski. To odpowiedź na żądanie PO, by zdelegalizować ONR oraz Ruch Narodowy.

Już od wielu lat w okolicach święta niepodległości PO i ich zwolennicy grzmią o delegalizacji organizacji narodowych. Co roku słyszymy, że chcą zakazać działalności ONR-owi czy Młodzieży Wszechpolskiej.

O ile w tym roku ta pierwsza organizacja ponownie usłyszała, że członkowie PO chcieliby ją rozwiązać, o tyle pominięto w tym roku MW.

W reakcji na tą sytuację, prezes MW Ziemowit Przebitkowski wystosował oficjalne pismo, które opublikował na Twitterze. Wyraża w nim "głębokie oburzenie pominięciem nas w tegorocznym wniosku o delegalizację". 

- Chciałbym przypomnieć, że w poprzednich latach parlamentarni ojkofobie nie zapominali w tym kontekście o naszej organizacji, w związku z czym mamy nadzieję, że to zwyczajne zaniedbanie, a nie celowe pominięcie nas wśród innych szlachetnych i wartościowych inicjatyw - czytamy w piśmie.

Zmieniony ( 18.11.2020. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.