Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 113 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Biskupi, kardynałowie 20 arrow Zanim nadejdzie. Listy arcybiskupa Vigano - Przedsprzedaż !
Monday 01 March 2021 14:56:40.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę. Powinna pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej... [było 2 014 tys..]

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Zanim nadejdzie. Listy arcybiskupa Vigano - Przedsprzedaż ! Drukuj Email
Wpisał: arcybiskup Carlo Maria Vigano   
19.11.2020.

 

 

Zanim nadejdzie. Listy arcybiskupa Viganò - Przedsprzedaż!

 https://3dom.pro/17693-carlo-maria-viganò-zanim-nadejdzie-listy-arcybiskupa-vigano.


          Postać arcybiskupa Carlo Marii Viganò jest znana większości polskich katolików. Ten włoski hierarcha jest jedną z najbardziej wyrazistych postaci dzisiejszego Kościoła. Ta jego wyrazistość to przede wszystkim odwaga w mówieniu o tym, co od środka niszczy wspólnotę katolicką, a który to rozkład rozpoczął się od samej „góry”. 

Zaczynając od demaskowania i walki z homoseksualną i pedofilską mafią wśród wysoko postawionych w Kościele osobistości, dochodzimy wraz z abp. Viganò do szukania źródła tego problemu.

Jest nim niewątpliwie przewrót, który wciąż się dokonuje za przyczyną modernistów. Zmiana moralności katolickiej i odwrócenie jej do góry nogami rozpoczęła się od decyzji (a dokładnie ich interpretacji) podjętych na Soborze Watykańskim II. Dziś spora część osób nie pamięta, że przed 1965 rokiem Kościół katolicki wyglądał zupełnie inaczej.

          W książce „Zanim nadejdzie. Listy arcybiskupa Viganò”, którą Państwu prezentujemy, a do zakupu której zapraszamy w przedsprzedaży, zebrano listy i wypowiedzi abp. C. M. Viganò. Ich treść dotyka tego szczególnie niebezpiecznego dla prawdziwego katolicyzmu problemu, jakim jest modernizm.

Potępiani wcześniej liberałowie przejęli władzę na najwyższych szczeblach hierarchii kościelnej, aby zatruwać myśl katolicką „ludzką” wizją Kościoła. Tradycjonalizm stał się czymś niepożądanym, wręcz zakazanym, tak, jak gdyby przez wszystkie wieki przed Soborem Watykańskim II katolicyzm nie istniał.


          Arcybiskup Viganò z wielką szczerością i pokorą wyznaje, że każdy z nas, również on sam, został oszukany i wprowadzony w błąd przez tych, którzy po 1965 roku przejęli kontrolę nad Kościołem. Ważne jednak jest to, aby poznać prawdę i nie trwać przy fałszywej doktrynie.

W tekście, który oddajemy w ręce naszych Czytelników, abp Viganò w jasny sposób pokazuje, w jaki sposób królewska godność Chrystusa została zdyskredytowana. Ze słów arcybiskupa kierowanych do wiernych możemy dowiedzieć się, jak powinna wyglądać nauka o królowaniu Jezusa Chrystusa. Włoski hierarcha tłumaczy, dlaczego prawdziwy wróg Kościoła uderza przede wszystkim w powszechne panowanie Zbawiciela oraz, w jaki sposób możemy ochronić się przed zdradzieckim wpływem płynących z tego kłamstw.

          Tekst, który już niebawem trafi w Państwa ręce, jest dla wszystkich katolików niezwykle cenną odtrutką. Odważne, niekryjące błędów słowa arcybiskupa powinny trafić do jak najszerszej liczby odbiorców. Nie pozwólmy, aby fałsz i krzywdzące zmiany sprowadziły nasze dusze i serca na manowce Nowego Porządku Światowego.

 

Książka „Zanim nadejdzie. Listy arcybiskupa Viganò” 

dostępna w przedsprzedaży. 

Wysyłka po 8 grudnia.

Zmieniony ( 19.11.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.