Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 109 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow z drgawek molocha UE 20+ arrow Dziennikarz włamał się na tajną naradę ministrów UE. Minuta śmiechu [przez łzy?? ]
Wednesday 25 November 2020 15:38:50.31.
migawki
 

27/28.11.2020 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

-------------------

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

                                                                         Przeoraty i kaplice Bractwa Świętego Piusa X w Polsce

                                                                         ==================

Koniecznie: Godzinnik czyśćcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dziennikarz włamał się na tajną naradę ministrów UE. Minuta śmiechu [przez łzy?? ] Drukuj Email
Wpisał: minister Ank Bijleveld   
21.11.2020.

Dziennikarz włamał się na tajną naradę ministrów UE.

Wiceszef MON mówi o kulisach

mk, koal 21.11.2020,

https://tvp.info/50906071/dziennikarz-wlamal-sie-na-tajna-narade-unijnych-szefow-mon-wiceminister-marcin-ociepa-komentuje-komisja-europejska-musi-popracowac-nad-bezpieczenstwem

        Do tajnej narady ministrów obrony państw Unii Europejskiej dołączył w piątek dziennikarz holenderskiej telewizji RTL Nieuws Daniël Verlaan, który wykorzystał nierozważne zachowanie szefowej holenderskiego resortu i złamał zabezpieczenia.

Wpadka holenderskiej minister

      Daniël Verlaan był wyraźnie zaskoczony tym, że udało mu się dostać na tajną naradę, nie krył też zadowolenia i machał zebranym na wideokonferencji.
Udało mu się to przez nieuwagę holenderskiej minister Ank Bijleveld, która opublikowała na Twitterze zdjęcie zawierające adres logowania i część kodu PIN do organizowanej w sieci tajnej narady szefów. Dziennikarzowi pozostało odgadnąć jedynie szóstą z cyfr kodu.

Wiceminister: To wyglądało dość humorystycznie, ale...

Spotkałem się z tego typu sytuacją po raz pierwszy – mówi portalowi tvp.info wiceszef MON Marcin Ociepa, który reprezentował polski resort na piątkowej naradzie.

       Jak wyjaśnia, holenderski dziennikarz pojawił się na ekranach pod koniec spotkania i „sprawiał wrażenie nieco zaskoczonego”. Choć spotkanie nie miało ściśle tajnego charakteru, to oczywiście – mówi nam Ociepa – było to spotkanie ministrów obrony narodowej UE, więc siłą rzeczy informacje, które padły w jego trakcie, „miały pewien stopień wrażliwości”.

Pytamy eksperta ds. cyberbezpieczeństwa dr. Piotra Łuczuka z UKSW. Jego zdaniem słynne powiedzenie „szewc bez butów chodzi” oddaje całe sedno problemu. – Jakby nie było, to resorty obrony odpowiadają właśnie za tak newralgiczne kwestie jak m.in. kwestie cyberbezpieczeństwa, cyberobrony ..[---]

==============================

 https://twitter.com/mvanhulten/status/1329885925862760450

jedna minuta śmiechu [przez łzy?? ]Zmieniony ( 21.11.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.