Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 96 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Biskupi, kardynałowie 20 arrow Długo wyczekiwana premiera książki "Zanim nadejdzie" abpa Vigano.
Thursday 25 February 2021 19:55:08.32.
migawki

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Długo wyczekiwana premiera książki "Zanim nadejdzie" abpa Vigano. Drukuj Email
Wpisał: Arcybiskup Carlo Maria Vigano   
08.12.2020.

 

 

Długo wyczekiwana premiera książki Zanim nadejdzie abpa

Viganò.


https://3dom.pro/17693-carlo-maria-vigan%C3%B2-zanim-nadejdzie-listy-arcybiskupa-vigano.html


          Ósmy grudnia to uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Obchodzimy ją w Kościele katolickim od 1854 roku, gdy papież Pius IX ogłosił dogmat o Niepokalanym Poczęciu Maryi. [mail: Oczywisty błąd pojęciowy. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny obchodzono jeszcze w pierwszym tysiącleciu, zarówno w Kościele wschodnim jak i zachodnim. Sam tylko dogmat został ogłoszony w 1854r.]

          W tym roku data ta jest także dniem premiery książki arcybiskupa Carlo Marii Viganò, która to premiera już od dawna była wyczekiwana przez Czytelników i omawiana w środkach przekazu.

          Hierarcha z Włoch jest postacią niezwykle wyrazistą, a w swej wyrazistości wyjątkową. Jego wypowiedzi cechują się rzadko spotykaną dziś w Kościele katolickim odwagą.

Arcybiskup Viganò w listach i wywiadach składających się na treść najnowszej książki, szczerze opowiada o tym, że on sam dał się zwieść manipulacjom modernistów, którzy po Soborze Watykańskim II przejęli kontrolę nad Kościołem. „Zanim nadejdzie...” to lektura zawierająca krytykę nie tylko interpretacji postanowień Soboru Watykańskiego II, ale także działań samego papieża Franciszka. Jak mogliśmy przeczytać w artykułach, które ukazały się w mediach, za sprawą swoich odważnych stwierdzeń arcybiskup jest nazywany przez wielu „heretykiem” lub „schizmatykiem”. Ci, którzy mieli już okazję zapoznać się z tekstem publikacji, której premiera dziś przypada, nazywają ją szokującą. Szokuje ona prawdą, o której niewielu wysoko postawionych hierarchów potrafi mówić głośno.

          Arcybiskup Carlo Maria Viganò wspomina o błędach obecnych w Kościele oraz wskazuje, czym my, wierni katolicy powinniśmy kierować się w obliczu modernistycznych półprawd. Podkreśla, jak ważne jest trwanie przy prawdzie oraz jak powinna wyglądać właściwa nauka o królowaniu Chrystusa, która jest obecnie z łatwością dyskredytowana.

          Włoski hierarcha daje nam dziś drogowskazy zawarte w tekstach swych listów i wypowiedzi, które znajdą Państwo w książce „Zanim nadejdzie. Listy arcybiskupa Viganò”

Ta przełomowa publikacja od dziś trafi w Państwa ręce. Znajdziecie tam wskazówki, jak uchronić się przez zgubnym wpływem fałszu i krzywdzących zmian prowadzących nasze dusze i serca na manowce Nowego Porządku Światowego.
KUP KSIĄŻKĘ "ZANIM NADEJDZIE"Zmieniony ( 08.12.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.