Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 121 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wirus w koronie; aspekt medyczny arrow Wielka Brytania: Zaaplikowano szczepionki na COVID-19. Preparat sparaliżował twarz. Porażenie Bella.
Wednesday 21 April 2021 13:02:04.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wielka Brytania: Zaaplikowano szczepionki na COVID-19. Preparat sparaliżował twarz. Porażenie Bella. Drukuj Email
Wpisał: Pfizer   
09.12.2020.

 

 

Wielka Brytania: Zaaplikowano szczepionki na COVID-19. Preparat sparaliżował twarz.

Porażenie Bella mogło u tych osób pokazać się samoistnie.

Kontrolerzy potwierdzają bezpieczeństwo szczepionki na COVID-19

https://medianarodowe.com/zaaplikowano-im-szczepionki-na-covid-19/

Wielka Brytania zdecydowała się szybką realizację powszechnego szczepienia na COVID-19. Chętnym osobom zaaplikowano preparaty od koncernu farmaceutycznego Pfizer. U czterech osób spowodowała ona paraliż twarzy. Natomiast eksperci pomimo tego uspokajają opinię publiczną.

Adaptacja do nowych warunków spowodowanych epidemią koronawirusa wkracza w kolejną fazę. Wielka Brytania jako pierwsze zdecydowała się na powszechne wdrożenie szczepionek na COVID-19 od koncernu farmaceutycznego BioNTech oraz Pfizer – firma ta jest jednym z niewielu dostawców tego specyfiku na europejski rynek.

Wczoraj dobrowolnie zgłosiły się pierwsze osoby do zaszczepienia się świeżą szczepionką o niejasnym działaniu. Zaaplikowano im specyfik, który przysporzył kłopoty zdrowotne. U czterech ochotników pojawiło się porażenie twarzy. Jednak ustąpiło ono po pewnym czasie.

Poruszenie wśród opinii publicznej

Brytyjska Agencja ds. Żywności i Leków uspokaja społeczeństwo, tłumacząc, iż porażenie Bella mogło u tych osób pokazać się samoistnie. Eksperci stwierdzili, że liczba osób nie ma znaczenia, usprawiedliwiając się wcześniejszymi testami, gdzie szczepionka nie wykazywała tak niepożądanych skutków.

Kontrolerzy potwierdzają bezpieczeństwo szczepionki na COVID-19 stworzonej w bardzo krótkim czasie. Ich zdaniem porażenie twarzy nie jest skutkiem działania specyfiku. Poprosili jednak lekarzy o baczne obserwowanie swoich pacjentów.

Porażenie Bella pojawia się nagle. Schorzenie niepokojąco przypomina udar mózgu. Definiuje się je jako porażenie obwodowe twarzy o nieznanej przyczynie. Może uderzyć w osobę w każdym wieku. Nie ma żadnych szczególnych metod leczenia tego zjawiska. Najczęściej dotyka kobiety w ciąży. Zazwyczaj po pewnym czasie ustępuje samoistnie.

Zmieniony ( 09.12.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.