Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 128 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wirus w koronie; aspekt medyczny arrow Holandia: 87 000 pielęgniarek odmawia przyjęcia szczepionki Covid-19. Nie chcą być świnkami morskimi
Sunday 18 April 2021 22:38:42.32.
migawki

18.04.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Holandia: 87 000 pielęgniarek odmawia przyjęcia szczepionki Covid-19. Nie chcą być świnkami morskimi Drukuj Email
Wpisał: 87 000 pielęgniarek   
27.12.2020.


Holandia: 87 000 pielęgniarek odmawia przyjęcia szczepionki Covid-19 - Nie chcą być świnkami morskimi

https://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/5439-holandia-87-000-pracownikow-sluzby-zdrowia-odmawia-przyjecia-szczepionki-covid-19-nie-chca-byc-swinkami-morskimi
===============
Oryginał:

https://www.ibtimes.co.in/nurses-no-guinea-pigs-87000-healthcare-workers-netherlands-refuse-covid-19-vaccine-831263

============================

Jesteśmy pielęgniarkami, nie świnkami morskimi!

87 000 pracowników służby zdrowia w Holandii odmawia przyjęcia szczepionki Covid-19

Pielęgniarki uważają szczepionkę za „eksperymentalną” i powiedziały, że nie chcą być świnkami morskimi.

Wśród doniesień o reakcjach na szczepionki, które pojawiają się w różnych częściach świata, pojawia się ostra odmowa tysięcy pracowników służby zdrowia. Około 87 000 pielęgniarek odmówiło w Holandii „eksperymentalnej” szczepionki Covid-19, mimo że premier Mark Rutte ogłosił ścisłą pięciotygodniową blokadę.[?pospieszne tłumaczenie.. md]

Odnotowano gwałtowny wzrost przypadków Covid w Holandii po rodzinnych obchodach Świętego Mikołaja  6 grudnia.

Na niedawnym przesłuchaniu przed komisją ds. Dodatkowych badań płuc Covid-19 dr Elke De Klerk z Holandii powiedziała, że ​​wspiera 87 000 pielęgniarek, które zdecydowały się odrzucić szczepionkę Covid-19, ponieważ nie chcą być świnkami morskimi.

Rozpoczynamy również proces sądowy, aby sprowadzić naprawdę dużą grupę lekarzy i naprawdę dużą grupę pielęgniarek, ponieważ [obecnie] mamy kontakt z 87 000 pielęgniarek, które nie chcą szczepionki, która jest dla nas przygotowywana. Nie chcą być świnkami morskimi. ”.

Internauci reagują

Nawet gdy członek londyńskiego zgromadzenia opublikował wiadomość na Twitterze, kilku z nich szybko przyłączyło się do debaty. „Kretyni popychający coś eksperymentalnego jako obowiązkowego, powinni natychmiast udać się na przód linii szczepień i dostać podwójny zastrzyk” - mówili niektórzy.

Reakcje alergiczne na Alasce

Zaledwie dzień temu pojawiły się doniesienia o dwóch pracownikach służby zdrowia ze szpitala Bartlett Regional Hospital w Juneau na Alasce, w których ujawniły się alarmujące reakcje kilka minut po otrzymaniu szczepionki przeciw koronawirusowi firmy Pfizer-BioNTech.

Na konferencji prasowej, przedstawiciele szpitala powiedzieli, że wszystkich 96 funkcjonariuszy, którzy otrzymali szczepionkę, obserwowano przez 30 minut po zastrzyku. Kobieta, u której wystąpiła gwałtowna reakcja, nie miała historii alergii. Dziesięć minut później pojawiły się zaczerwienienia, a objawy przekształciły się w przyspieszony rytm serca, duszność i wstrzyknięto jej adrenalinę. Pfizer powiedział później w oświadczeniu, że współpracuje z lokalnymi władzami ds. Zdrowia w celu oceny reakcji.

Drugi pracownik, u którego wystąpiła reakcja, otrzymał zastrzyk w środę i po dziesięciu minutach od zastrzyku wystąpił opuchlizna oczu, zawroty głowy i swędzenie, drapanie w gardle. Szpital powiedział, że zgłosił reakcje alergiczne ze względu na przejrzystość i że przypadki nie wpłyną na ich plany szczepień. Podobne przypadki alergii odnotowano również w Wielkiej Brytanii.Zmieniony ( 27.12.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.