Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 101 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Takiego WAŁA !! arrow Rozpoczęła się w weekend akcja #otwieraMY.
Thursday 21 January 2021 15:52:21.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Rozpoczęła się w weekend akcja #otwieraMY. Drukuj Email
Wpisał: #otwieraMY   
11.01.2021.

 

 

Rozpoczęła się w weekend akcja #otwieraMY.

Pigułka Świata https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2855373114699826&id=2051704971733315


W Polsce rozpoczęła się w weekend akcja #otwieraMY. Część przędsiobiorców organizuje bojkot rządowych obostrzeń, otwierając ponownie swoje działalności. Podhale ogłosiło "góralskie veto", otwierając część swoich biznesów podczas ferii.

Wczoraj w Zakopanem można było ujrzeć duże tłumy na Krupówkach, Gubałówce i na Kasprowym Wierchu.

Przedsiębiorcy zdecydowali się na protest, gdy sąd orzekł, że rządowe zakazy epidemiczne są sprzeczne z konstytucją, a kary sanepidu zostały uchylone. Uzasadnienie mówi o tym, że ograniczenie praw i wolności konstytucyjnych nie może nastąpić poprzez rozporządzenie, ale przez wprowadzenie stanu klęski żywiołowej.

Sygnałów o wznawianiu kolejnych biznesów w kraju jest coraz więcej. We Wrocławiu otworzyły się w sobotę dwa kluby nocne Wall Street i Boogie, który po północy były pełne po brzegi. W Szczecinie można korzystać z lodowiska, które przebranżowiło w... szkółkę łyżwiarską. W całej Polsce otwierają się również siłownie, które będą prowadziły nabory do kadr narodowych wielu dziedzin.

Ludzka i prawnicza inwencja pomaga w obejściu obostrzeń na każdym kroku.

Swój sprzeciw zgłasza także gastronomia, przypadków otwarcia restauracji zgłaszanych jest coraz w większej ilości miast. Niektóre z nich muszą się przeciwstawić policyjnym represjom i interwencji sanepidu. W Cieszynie "U Trzech Braci" policja blokowała wejście przez kilka godzin.

Powstał poradnik dla przedsiębiorców, którzy decydują się wznowić swoje biznesy, zamknięte niekonstytucyjnymi regulacjami. Apeluje się m.in o zachowanie reżimu sanitarnego i o uprzejmym podejściu do policjantów i odmówienia mandatu.

Duża część osób posiadających działalność jest zdesperowana i zrozpaczona sytuacją z powodu braku pomocy finansowej ze strony rządu. Większość firm nadal ponosi koszty i spłaca kredyty, mimo braku dochodów. Strach przed bankructwem to główny powód sprzeciwu.

[miłe zdjęcia w oryg. MD]

Zmieniony ( 11.01.2021. )
 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.