Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 88 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Takiego WAŁA !! arrow Zapłonęły pochodnie Góralskiego Veta! "Zakończmy to szaleństwo".
Thursday 21 January 2021 15:08:31.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Zapłonęły pochodnie Góralskiego Veta! "Zakończmy to szaleństwo". Drukuj Email
Wpisał: Góralskie Veto   
11.01.2021.

Zapłonęły pochodnie Góralskiego Veta!

"Zakończmy to szaleństwo".

https://nczas.com/2021/01/11/zaplonely-pochodnie-goralskiego-veta-zakonczmy-to-szalenstwo-video/

Na znak protestu przeciw obostrzeniom spowodowanym pandemią aktywiści z Góralskiego Veta zapalili w poniedziałek wieczorem pochodnie m.in. pod Wielką Krokwią w Zakopanem. Zapowiadają oni uruchomienie biznesów od 18 stycznia, bez względu na ewentualne dalsze obostrzenia.

„Panie premierze Gowin, chcieliśmy panu bardzo podziękować, że przyznał panu jakieś grosze samorządom. Pozbyliśmy się złudzeń, że ma pan jakiekolwiek dobre intencje, a może i nie, bo ten krok spowoduje, że ludzie się na pewno zbuntują” – mówił inicjator akcji Góralskie Veto Sebastian Pitoń.

Zapowiedział, że w czwartek odbędzie się konferencja prasowa, na której zostanie ogłoszone otwarcie działalności gospodarczych w górskich miejscowościach turystycznych.

„Zakończymy to szaleństwo, (…) które chce zniszczyć Polskę i polskość, zniszczyć klasę średnią, małe i średnie przedsiębiorstwa i zabija kilkaset ludzi dziennie” – mówił Pitoń i dodał: „nasz protest jest powrotem do normalności, bo chcemy normalnie żyć i pracować”.

Lider akcji przekonywał, że „prawo do pracy wynika z naszego prawa naturalnego”. Powiedział także, że rząd łamie zapisy konstytucji swoimi rozporządzeniami.

W ramach akcji Góralskie Veto zorganizowano szereg spotkań z przedsiębiorcami m.in. w Zakopanem, Kościelisku i Bukowinie Tatrzańskiej.

=================================

https://youtu.be/QcElnPuBHfk

12 minut

a policja?? Nie boimy się – też jadą na tym samym wózku…

Prawo stoi za nami – to rząd kieruje się bezprawiem.

=====================

Pitoń gościem Tomasza Sommera

Kilka dni temu wywiad z Pitoniem przeprowadził Tomasz Sommer. Góral zapowiadał wówczas, że ludzie będą pracować nawet wbrew rządowi.

Ludzie zaczynają widzieć, że to nie są przelewki, że to nie jest walka głupiego rządu z mało groźną chorobą, tylko realizacja diabolicznego planu, który ma zniszczyć naszą wolność, naszą własność – podkreślił.

Dlatego zdają sobie sprawę, że negocjacje z rządem nie mają sensu, bo my nic nie jesteśmy w stanie rządowi zaoferować. (…) Rząd już nawet olewa nasze podatki, bo sobie wydrukuje tyle pieniędzy ile potrzebą, tworząc inflację – dodał Pitoń.

=================================

Całość do obejrzenia poniżej.

https://youtu.be/IFhx76HFgx0

[koniecznie wysłuchać !! MD]


38 minut

Zmieniony ( 11.01.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.