Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 81 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Takiego WAŁA !! arrow Bunt przeciwko lockdownowi w Olsztynie. Właściciele otwierają swoje lokale.
Thursday 21 January 2021 16:03:05.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Bunt przeciwko lockdownowi w Olsztynie. Właściciele otwierają swoje lokale. Drukuj Email
Wpisał: Olsztyn   
11.01.2021.

 

 

Bunt przeciwko lockdownowi w Olsztynie.

Właściciele otwierają swoje lokale.

https://nczas.com/2021/01/11/bunt-przeciwko-lockdownowi-w-olsztynie-wlasciciele-lokali-otwieraja-swoje-lokale/

Bunt restauratorów w Olsztynie. Kilkunastu przedsiębiorców postanowiło powiedzieć rządowym restrykcjom: stop! Wśród nich są właściciele pubów, restauracji, kawiarni i jadłodajni. Postanowili więc, że ponownie otworzą swoje lokale.

W poniedziałek właściciele kilkunastu olsztyńskich lokali gastronomicznych spotkało się, żeby naradzić się co dalej robić. Spotkanie było zorganizowane po kryjomu.

Polska gastronomia jest na skraju upadku. Od dawna pozamykane lokale zaczynają upadać, a rząd przedłuża lockdown. Co gorsza, to ta branża ma pauzować najdłużej, a wedle spekulacji, najbardziej prawdopodobnym momentem jej odmrożenia jest końcówka marca.

„Gazeta Olsztyńska” skontaktowała się z uczestnikami spotkania zaraz po jego zakończeniu. Z ustaleń wynika, że Olsztyn będzie pierwszym miastem, które przystąpi do buntu przeciwko lockdownowi.

— Tak, to prawda. Spotkaliśmy się i ustalamy, jak działać, żeby otworzyć lokale — potwierdzał gazecie Mariusz Możdżonek, właściciel lokalu „Joe Gonzalez” na olsztyńskiej Starówce. To on został upoważniony przez zbuntowanych restauratorów do kontaktu z mediami.

Zmieniony ( 11.01.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.