Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 108 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zboczeńcy, zboki 20 arrow Zboczeńcy boją się ujawniania związku homoseksualizmu z pedofilią
Thursday 21 January 2021 16:29:30.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Zboczeńcy boją się ujawniania związku homoseksualizmu z pedofilią Drukuj Email
Wpisał: Krzysztof Kasprzak, Fundacja Życie i Rodzina   
12.01.2021.

 

 

Zboczeńcy boją się

ujawniania związku homoseksualizmu z pedofilią


Krzysztof Kasprzak, Fundacja Życie i Rodzina zycierodzina.pl

Kaja Godek - Fundacja Życie i Rodzina <kontakt@zycierodzina.pl >

=====================

To bardzo ważna chwila, dlatego pozwoliłem sobie napisać do Pana.


Bardzo proszę Pana o modlitwę.


Właśnie rozpoczyna się kolejny proces wytoczony Kai Godek przez homoaktywistów za mówienie prawdy.


W maju 2018 roku założycielka Fundacji była gościem programu Agnieszki Gozdyry w PolsatNews, a rozmowa dotyczyła zakończonego w Irlandii referendum w sprawie dopuszczenia aborcji na życzenie. Zarówno redaktor prowadząca jak i drugi gość - polityk SLD Katarzyna Piekarska - argumentowały, że Irlandczycy zagłosowali za aborcją, bo... żyją w kraju na wskroś katolickim...

Kaja Godek nie zgodziła się z tą tezą i dowodziła, żIrlandia przegrała walkę o życie właśnie dlatego, że od dawna katolicka nie była. Jako jeden z dowodów przytoczyła przykład premiera Irlandii - zadeklarowanego geja niepróbującego nawet ukrywać faktu, iż żyje w związku z innym mężczyzną. W kontekście homoseksualizmu padło słowo "zboczenie".


Wypowiedź można obejrzeć na stronie: www.homopozew.pl - znajduje się tam fragment programu "Tak czy Nie" wyemitowanego przez PolsatNews 30 maja 2018 r.


Kilka miesięcy później, w październiku tego samego roku, 16 osób związanych z ruchem LGBT przekazało do sądu pozew o rzekome naruszenie dóbr osobistych. Pismo złożyli w świetle kamer celebrując to wydarzenie i kreując się na ofiary prześladowania, choć wypowiedź w programie nie była skierowana do nikogo z tej grupy.


Przez ponad dwa lata za pośrednictwem sądu trwała wymiana pism pomiędzy prawnikami powodów, a obrońcami pozwanej. W tym czasie 16 homo-aktywistów rozszerzyło powództwo o inne wypowiedzi Kai, które im się nie podobają.


Czy wie Pan, co najbardziej im się nie podoba?


Wyjątkowo gwałtownie protestują przeciw mówieniu o związku homoseksualizmu z pedofilią - wyselekcjonowali z mediów te wypowiedzi pozwanej, które wskazują, że taka korelacja istnieje i chcą zasądzenia kosztownych przeprosin argumentując, jakoby doszło do naruszenia ich dóbr osobistych.


W Fundacji dobrze wiemy o co chodzi w tej sprawie. To próba zamknięcia ust każdemu, kto zechce pójść pod prąd politycznej poprawności i mówić prawdę o LGBT.


Na wtorek sąd zaplanował pierwszą rozprawę.


Drogi Panie!


Homolobby wszędzie działa tak samo. Z jednej strony organizuje akcje społeczne mające zmienić myślenie ludzi o LGBT, z drugiej - domaga się korzystnych dla siebie zmian w prawie (np. związków partnerskichadopcji dzieci przez pary jednopłciowe itp.).

Ponadto osobom mówiącym prawdę o zboczeniach stara się za wszelką cenę zamknąć usta, także poprzez terror prawny. Pozwy i akty oskarżenia z powodu rzekomych naruszeń prawa to element strategii światowego ruchu LGBT. W ten sposób testują, do jakiego punktu udało im się dojść w poszczególnych miejscach na świecie i zastraszają innych, aby nie mówili prawdy. Przecież nikt nie chce ponosić kosztów procesu, tracić czasu na przesłuchania ani żyć w niepewności przez miesiące i lata do wydania prawomocnego wyroku! Dlatego homo-aktywiści lubią nękać obrońców rodziny procesami, bo zawsze liczą na to, że zniszczą człowieka, a innym dadzą sygnał: "uważajcie, co mówicie! O nas dobrze albo wcale!"


Poprawność polityczna zniszczyła obronę życia i rodziny już w wielu miejscach na świecie. Nie godzimy się na to, aby to samo stało się w naszej Ojczyźnie, dlatego od przeszło dwóch lat prawnicy Fundacji wykonują ogromną pracę, aby obronić prawdę. To przecież oczywiste, że płci są tylko dwie, a w sferze seksualnej - jak w wielu innych - istnieje norma i odstępstwo od niej. Negowanie tych faktów jest podłożem dla lewackiej rewolucji i z czasem zagraża ochronie małżeństwarodziny, a przede wszystkim dzieci.


Dlatego rozpoczynający się proces jest tak ważny.


Sąd będzie podejmował decyzję, która w znacznej mierze określi, czy wolno mówić prawdę, czy też prawda może być cenzurowana przez środowiska pragnące dominacji kłamstwa.


Bardzo proszę Pana o modlitwę o pomyślny przebieg procesu.


Obronę prawdy można także wesprzeć finansowo 

wpłacając darowiznę na konto Fundacji Życie i Rodzina: 

47 1160 2202 0000 0004 7838 2230 

z dopiskiem: "działania prawne".


Już teraz dziękuję Panu za wszelką pomoc - modlitewną i materialną.

Krzysztof Kasprzak
Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ
Inicjatywa #STOPLGBT
Fundacja Życie i Rodzina
zycierodzina.pl

Zmieniony ( 12.01.2021. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.