Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 101 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow BIG PHARMA w awangardzie postępu arrow "Szczepienie na koronawirusa będzie musiało być powtarzane co rok"  grozi nam rząd.
Thursday 21 January 2021 16:41:11.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Szczepienie na koronawirusa będzie musiało być powtarzane co rok"  grozi nam rząd. Drukuj Email
Wpisał: Michał Dworczyk   
12.01.2021.

 

 

"Szczepienie na koronawirusa będzie musiało być powtarzane co rok" – grozi nam „rząd”.

Dworczyk zapowiada skandaliczny absurd na całe lata

12.01.2021 https://prawy.pl/112284-szczepienie-na-koronawirusa-bedzie-musialo-byc-powtarzane-co-rok-michal-dworczyk-zapowiada-skandaliczny-absurd-na-cale-lata/


Szef Kancelarii Premiera i pełnomocnik rządu ds. szczepień powiedział, że szczepienie na koronawirusa będzie musiało być powtarzane co rok. Zapowiedź padła w rozmowie z "Wprost".

Zapytany o to, kiedy rozpocznie się szczepienie 30-latków, Dworczyk powiedział, że "w tym roku".

- A jeżeli chodzi o dokładny termin, to odpowiedź brzmi – nie wiem, bo na to wpływa wiele czynników. Może ktoś udaje, że wie, ale w Europie raczej przeważa krótki horyzont w tej sprawie - powiedział Michał Dworczyk. - Opracowaliśmy cały program, logistykę szczepień oraz zorganizowaliśmy procesy w skali ogólnopolskiej, zatem zrobiliśmy to, co jest możliwe z perspektywy rządu. Reszta zależy od producentów szczepionki - dodał.

Wskazał także na cele, które stawia sobie rząd w kwestii szczepienia. Chodzi o zapisanie się na nie telefonicznie oraz przez Internet, a także zaszczepienie dużej grupy seniorów.

- Zapanujemy nad epidemią. Kolejny cel to zaszczepić w tym roku jak najwięcej Polaków i przygotować system na następne lata, bo wszystko wskazuje na to, że szczepić się będziemy musieli co roku - zagroził.

Zmieniony ( 12.01.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.