Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 89 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow Dorżnąć kolejną branżę ! arrow O pomocy rządu: "Złodzieje nie pomagają - złodzieje zabierają".
Thursday 21 January 2021 14:54:51.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
O pomocy rządu: "Złodzieje nie pomagają - złodzieje zabierają". Drukuj Email
Wpisał: Grzegorz Durtan, przedsiębiorca   
12.01.2021.

 

 

O pomocy rządu: „Złodzieje nie pomagają – złodzieje

zabierają”.

 

Przedsiębiorca ujawnia prawdę

https://nczas.com/2021/01/12/przedsiebiorca-ujawnia-prawde-o-pomocy-od-rzadu-zlodzieje-nie-pomagaja-zlodzieje-zabieraja/

Grzegorz Durtan, przedsiębiorca z branży piwowarskiej z woj. kujawsko-pomorskiego, porusza na Facebooku temat pomocy od rządu dla przedsiębiorców.

Przedsiębiorca ujawnia, jak rzeczywiście wygląda pomoc od rządu – władza okrada przedsiębiorców co miesiąc, mimo, iż nie mogą oni zarabiać.

Poniżej wpis browarnika (pisownia oryginalna):

Krótkie info dla moich znajomych, nie będących przedsiębiorcami, bo pytacie jak to jest, czy rząd nam POMAGA. Czy są te tarcze, jak sobie radzę prowadząc restauracje i browar. Kochani moi. Cała medialna i polityczna otoczka ukierunkowuje myślenie Wasze w złych kierunkach” – pisze na Facebooku przedsiębiorca.

Otóż nie, rząd mi nie pomaga i nigdy takiej pomocy nie oczekiwałem. Nie po to zakłada się firmę i bierze swój los w swoje ręce by liczyć na pomoc kogoś.

Do rzeczy.

Ta cała dyskusja, która się toczy o POMOCY i w której Wy uczestniczycie pytając mnie, jest jak pytanie typa co pali mu się dom, czy ktoś pomógł mu ogródek podlać bo trawa wysycha” – pisze dalej Durtan.

„Otóż pod całą dyskusją o tarczach i o pomocy, którą rząd przeciąga jak tylko może ukrywa się fakty o których większość po prostu nie wie. Otóż rząd pod przykrywką dyskusji i rozmowach o pomocy CO MIESIĄC przedsiębiorców, którzy prowadzą zamknięte branże OKRADA ze składek ZUS, które płacimy za zatrudnionych, dla których nie ma pracy, koncesji za alkohole, które pobiera z góry a z których nie możemy praktycznie korzystać – NIE WAŻNE – nikt o tym nie mówi – MACIE PŁACIĆ.

Kosztów stałych prowadzenia działalności, które liczy się w kilkunastu, kilkudziesięciu tysiącach, które powstają przez brak możliwości prowadzenia działalności wprowadzonej w sposób nielegalny. Nie piszę tu o tym, że nie możemy zarabiać przez zamkniecie tylko, że ponosimy koszty stałe wynikające z umów długoterminowych” – czytamy dalej.

„Ten post piszę nie po to, żeby się żalić bo myślę, że większość przedsiębiorców wyrobiła sobie już tyłek tak twardy jak pięty pielgrzymów, ale piszę po to byście nie pytali mnie już kochani czy dostaję POMOC.

Po prostu irytujące jest to, że cała otoczka medialna i rządowa sprawiła, że instytucja jaką jest rząd, która OKRADA i w tym momencie działa jako ZŁODZIEJ jest traktowana jako instytucja która ma dla nas nieść POMOC.

ZŁODZIEJE NIE POMAGAJĄ. ZŁODZIEJE ZABIERAJĄ. Nawet jak dadzą Ci cukierka byś ich wpuścił do siebie” – kończy wpis przedsiębiorca.

Zmieniony ( 12.01.2021. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.