Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 100 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Takiego WAŁA !! arrow "DOŚĆ tych CYRKÓW"! Puchar Świata w Zakopanem, Polacy zapowiadają przyjazd.
Thursday 21 January 2021 16:35:44.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
"DOŚĆ tych CYRKÓW"! Puchar Świata w Zakopanem, Polacy zapowiadają przyjazd. Drukuj Email
Wpisał: Polacy, kibice   
13.01.2021.

"DOŚĆ tych CYRKÓW"! Puchar Świata w Zakopanem, Polacy zapowiadają przyjazd.

13.01.2021 https://prawy.pl/112320-dosc-tych-cyrkow-puchar-swiata-w-zakopanem-bez-widowni-policja-straszy-restrykcyjnymi-kontrolami-polacy-zapowiadaja-przyjazd/


W ten weekend na Wielkiej Krokwi w Zakopanem odbędą się mistrzostwa w skokach narciarskich o Puchar Świata. Czy odbędą się one jednak bez udziału publiczności? Fani zapowiadają, że przyjadą mimo zakazów. Policja zaś straszy kontrolami i mandatami.

Puchar Świata to dla Zakopanego i jego mieszkańców wielkie źródło dochodu. Turystów w tym okresie bywa co niemiara. Nie ma się co dziwić, że mieszkańcy są rozjuszeni.

- Obiekt Wielkiej Krokwi jest zamknięty dla kibiców, wejdą tylko sportowcy i dziennikarze - poinformował wiceprezes PZN Wojciech Gumny. Policja straszy także "restrykcyjnymi kontrolami na ulicach i terenach wokół Wielkiej Krokwi".

- Będziemy sprawdzać maseczki i zachowanie dystansu społecznego, w razie łamania przepisów sanitarnych karać mandatem wysokości tysiąca złotych - zapowiedział aspirant Wieczorek, rzecznik prasowy zakopiańskiej policji. Dodał, że ze względu na tzw. pandemię i obostrzenia, "najlepszym miejscem do kibicowania jest kanapa przed telewizorem".

W sieci wybuchła burza. Pod postem na Facebooku "Tygodnika Podhalańskiego" z tą informacją pojawiły się już setki komentarzy.

- Zapraszamy na skoki do Zakopanego. Pokażemy, że dość tych cyrków - pisze jeden z internautów.

- Sama w tym roku wybieram się z całą rodzinką pod skocznię. Mam już dość tych ograniczeń - dodaje inna.

- Podczas listopadowego konkursu w Wiśle tłumy kibiców rozproszyły się w okalającym skocznię lesie. Wszystko wskazuje na to, że w weekend w Zakopanem może być podobnie - zaznacza onet.pl.

Zmieniony ( 13.01.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.