Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 110 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Takiego WAŁA !! arrow Stolica też się budzi! Warszawscy restauratorzy otworzą lokale 18 stycznia
Thursday 21 January 2021 16:33:32.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Stolica też się budzi! Warszawscy restauratorzy otworzą lokale 18 stycznia Drukuj Email
Wpisał: Warszawscy restauratorzy   
13.01.2021.

Stolica też się budzi! Warszawscy restauratorzy otworzą lokale 18 stycznia

https://nczas.com/2021/01/13/w-koncu-stolica-tez-sie-budzi-warszawscy-restauratorzy-otworza-lokale-18-stycznia/

Polacy mają dość korona-reżimu, czyli zamkniętych biznesów, ograniczonych zarobków, braku możliwości normalnego działania. Organizują akcję #otwieraMY.

Przedsiębiorcy otwierają swoje interesy w całej Polsce – teraz również w Warszawie.

=====================

Warszawscy restauratorzy dołączą do akcji #otwieraMY. Właściciele lokali gastronomicznych otworzą swoje biznesy po 17 stycznia. To właśnie wtedy, według pierwszych zapowiedzi rządu, miał się skończyć narzucony teraz twardy lockdown.

Przykład warszawskim przedsiębiorcom dał Maciej Adamski, właściciel restauracji Qlturalni Qlinarni z podwarszawskiego Legionowa.

– My już nie mamy nic do stracenia. Ustaliliśmy w swoim gronie, że otwieramy, choć jeszcze będziemy mieli jedno spotkanie z prawnikami, którzy naświetlą nam ewentualne sankcje takiego działania. Jesteśmy przygotowani na te konsekwencje, bo nam już jest wszystko jedno – mówił w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”.

Ciągle jednak nie wiadomo, ilu restauratorów z Warszawy odważy się otworzyć lokale.

– Muszę rozważyć sprawę, porozmawiać z prawnikiem. Być może ratowanie życia będzie uzasadnieniem takiego nieposłuszeństwa i konsekwencje nie będą w rezultacie drastyczne – mówi anonimowo właściciel niewielkiego punktu gastronomicznego przy ulicy Puławskiej. – Skoro Górale planują taki przewrót od poniedziałku w gastronomii i usługach hotelowych, to może będzie to też dla Warszawy sposób na ucięcie naszych obecnych problemów – mówi.

Tymczasem do akcji #otwieraMY dołącza coraz więcej przedsiębiorców. Zaktualizowaną listę otwartych lokali znajdziecie w tym artykule:

Zmieniony ( 13.01.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.