Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 136 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Jak rządzące świrusy zabijają ludzi arrow Statystyki wskazują, że lockdowny prowadzą do eksterminacji Polaków.
Friday 26 February 2021 10:39:41.32.
migawki

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Statystyki wskazują, że lockdowny prowadzą do eksterminacji Polaków. Drukuj Email
Wpisał: zmianynaziemi   
22.01.2021.

Statystyki wskazują, że lockdowny prowadzą do eksterminacji Polaków.

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/statystyki-wskazuja-ze-lockdowny-prowadza-do-eksterminacji-polakow

W roku 2020 nadmierna śmiertelność została zanotowana w wielu krajach. Okazało się, że w Polsce była ona najwyższa w całej Unii Europejskiej! Jesienią zmarło u nas o 97,2% więcej osób niż średnio w tym samym czasie w latach 2016-2019.

Takiego wzrostu nie ma w żadnym innym kraju.

Szaleństwo COVID-owe spowodowało przynajmniej 60 tysięcy dodatkowych zgonów Polaków. Według statystyk zgonów, publikowanych przez GUS, od marca do grudnia 2020 w Polsce 372 tys. osób. W 2019 roku w tym samym okresie było 312 tys. zgonów, a w 2018 - 314 tys. Różnica między rokiem 2020 a średnią z dwóch lat poprzednich to 58,8 tys. O tyle więcej w ubiegłym roku ludzi umierało niż w dwóch poprzednich latach.

Oznacza to, że w przyroście liczby zgonów o 58,8 tys., tylko 22,7 tys. można tłumaczyć nowym wirusem [gdyby wierzyć Kurskiem i innym kłamcom, że każdy, kto umarł mając „pozytywny test na covid”. Tymczasem ok 90% zmarłych mają choroby „towarzyszące”. md] . A reszta, czyli 36,1 tys. osób to skutki nieudolnej walki z nim. Ofiar zapewne byłoby jeszcze więcej, ale przez lockdowny mniej osób porusza się po kraju. W związku z tym jest też mniej wypadków śmiertelnych na drogach, ale to maksymalnie kilkaset zgonów na drogach mniej i nie zniweluje to odcięcia ludzi od służby zdrowia.

Wszystko przez to, że system opieki zdrowotnej został przestawiony na leczenie jednej choroby, a przecież w naszym kraju są setki tysięcy pacjentów, którzy cierpią na choroby przewlekłe. Większość energii służby zdrowia koncentruje się na „pandemii” i w rezultacie pozostałe dziedziny na tym cierpią.

Ze statystyk wynika, że jesteśmy w gronie sześciu najbardziej dotkniętych nadmiarowymi zgonami krajów Europy. Śmierci osób bez COVIDa jest znacznie więcej niż tych z podejrzeniem COVID lub z pozytywnym wynikiem testu RT PCR. Lekarstwo na koronawirusa w postaci zamknięcia kraju i dezorganizacji rynku usług medycznych okazało się być gorsze od samego wirusa. Okazało się, że to nie pandemia, a "walka" z pandemią, uśmierca Polaków.

[Warto zobaczyć wykresy w oryginale. md]

Oczywiście na ponadnormatywną ilość zgonów Polaków ma wpływ nie tylko ograniczenie działalności służby zdrowia. Można szukać i innych przyczyn, jak zamknięcie w domach i związane z tym ograniczenie ruchomości populacji, co sprzyja tyciu. Przedstawiciele partii rządzącej tacy jak doradca prezydenta Dudy, Zdzisław Krasnodębski twierdzą, że przyczynA tak dużej ilości ponadnormatywnych zgonów może być skutkiem tego, że ludzie źle się odżywiają. Pewnie idąc tym tokiem myślenia dojdziemy do konkluzji, że dla ich dobra PiS wprowadził podatek cukrowy.
Jednak nie uciekną od debaty o odpowiedzialności. Rozliczeni powinni być wszyscy doradcy rządu [A dlaczego nie sam „rząd”? Czyżby w nim byli sami bezwolni idioci? Mirosław Dakowski] , którzy rekomendowali szalone ograniczenia na skutek ekspansji wirusa grypopodobnego o śmiertelności poniżej 0,05% w zakresie wiekowym do 70 lat (dane WHO). Zamiast izolować i chronić osoby starsze, dla których śmiertelność na COVID - tak jak i na grypę sezonową - jest odpowiednio wyższa, wybrano drogę tresowania wszystkich i odcięcia Polaków od możliwości zarabiania i leczenia się. Odpowiedzialni za to muszą kiedyś znaleźć się na ławie oskarżonych!

Zmieniony ( 22.01.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.