Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 51 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Wojna szczepionkami arrow Walcząca o bezpieczeństwo szczepionek, była insider z branży farmaceutycznej znaleziona martwa .
Wednesday 21 April 2021 06:33:23.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Walcząca o bezpieczeństwo szczepionek, była insider z branży farmaceutycznej znaleziona martwa . Drukuj Email
Wpisał: Brandy Vaughan b. dyrektor ds. sprzedaży w firmie farmaceutycznej Merck   
27.01.2021.

Założycielka strony internetowej poświęconej bezpieczeństwu szczepionek, była insider z branży farmaceutycznej znaleziona martwa .

=================================

Ciemność nie może wygrać !

===============

[Zastanawiam się, czy takie wiadomości umieszczać. Mogą przecież przestraszyć

ludzi których nazywamy „strusiami” [ głowa w piasek, a pudełeczko z wazeliną

usłużnie otwarte dla „ONYCH”].

Jednak większość moich czytelników szuka prawdy, nie zaś pocieszenia. A może i

struś jakiś wystawi głowę ciekawie w górę? Więc umieszczam. Mirosław Dakowski]

===================

"Gdyby coś mi się stało”, napisała Brandy Vaughan pod koniec 2019 roku, „to nieczyste zagranie i dokładnie wiesz, kto i dlaczego”.

15 gru 2020 https://www.gazetawarszawska.com/index.php/lista-naglych-zgonow/5412-znaleziona-martwa

 

15 grudnia 2020 r. ( LifeSiteNews )

- Brandy Vaughan, była dyrektor ds. sprzedaży w firmie farmaceutycznej Merck i założycielka learntherisk.org, strony internetowej poświęconej edukowaniu ludzi na temat zagrożeń związanych ze szczepionkami, ósmego grudnia została znaleziona martwa przez dziewięcioletniego syna.

Według Departamentu Zdrowia Dziecka, Vaughan zmarła z powodu „powikłań woreczka żółciowego”, chociaż nie podano źródła raportu, ani też nie podano konkretnej przyczyny powikłań (takich jak pęknięcie pęcherzyka żółciowego).

Wkrótce po dowiedzeniu się o jej śmierci, przyjaciółka Vaughna, Erin Elizabeth, udostępniła zrzuty ekranu posta, który Vaughan napisała na Facebooku w grudniu 2019 r., w którym zapewniła czytelników, że nie ma myśli samobójczych i nie bierze żadnych narkotyków, nie zamierza umrzeć nagle.

Post, którego żałuję, że nie musiałem pisać… Ale biorąc pod uwagę pewne tragedie ostatnich kilku lat, uważam, że absolutnie konieczne jest opublikowanie tych dziesięciu faktów… proszę zrób zrzut ekranu do protokołu” - napisała Vaughan.

Mam wielką misję w życiu. Nawet jeśli sprawiają, że jest to bardzo trudne i przerażające, NIGDY nie odebrałbym sobie życia. Kropka - kontynuowała.

Odnosząc się do swojego syna, Vaughan napisał: „Bastien jest dla mnie wszystkim i NIGDY go nie zostawię. Kropka. 

Dodała, że ​​od dziesięciu lat nie brała leków. „Innymi słowy, nie biorę niczego, co mogłoby mnie zabić niespodziewanie lub nagle” - napisała.

Gdyby coś mi się stało, byłoby to nieczyste i wiesz dokładnie, kto i dlaczego - biorąc pod uwagę moją pracę i misję w tym życiu” - kontynuowała.

Bezpieczeństwo szczepionek zostało poddane kontroli podczas wybuchu koronawirusa, a obrońcy życia wyrażają zaniepokojenie między innymi związkiem szczepionek z płodami po aborcji.

Elizabeth udostępniła również zrzut ekranu tekstu, który otrzymała od Vaughan, w którym wyraziła zaniepokojenie zatruciem i najwyraźniej wspomniała o śmierci dr.Bena Johnsona, MD, DO, NMD w styczniu 2019 roku.

"Tak dziwne! Czasami myślę, martwię się o otrucie. Czy dr Ben był kiedykolwiek żonaty? Mieszkał sam? Przepraszam za wszystkie pytania. Jestem z tego powodu bardzo zdenerwowana, zwłaszcza, że ​​nie zajmował się on nawet kwestią szczepionek, ale mammografią, o której można by pomyśleć, że jest to temat „bezpieczniejszy”.

Vaughan, która wcześniej pracowała jako przedstawiciel handlowy firmy Merck, rozpoczęła swoją karierę jako aktywistka, ujawniając zagrożenia związane ze szczepionkami i przemysłem farmaceutycznym w filmie udostępnionym w 2015 roku. Zaczyna od ujawnienia, że ​​reprezentowała lek Vioxx firmy Merck.

Kiedy wyszło na jaw, że firma Merck sfałszowała dane dotyczące bezpieczeństwa, a Vioxx faktycznie miał dwukrotnie większy wzrost liczby ataków serca i udarów [u] osób, które je przyjmowały, naprawdę uświadomiłam sobie, że za kulisami było dużo korupcji i tylko dlatego, że lek jest na rynku, nie oznacza, że ​​jest bezpieczny ”- powiedziała Vaughan w filmie.

Wyjaśniła, jak później, podczas wizyty z synem w centrum odnowy biologicznej, lekarz „wypadł z pokoju”, kiedy poprosiła o obejrzenie ulotki ze szczepionką. „To była dla mnie wielka czerwona flaga, wiedząc, co wiedziałem, będąc handlowcem farmaceutycznym wcześniej. Zacząłem też szukać szczepionek, ich składników i błędnych danych dotyczących bezpieczeństwa. ”

Częściowo odkryła, że ​​glin jest głównym adiuwantem w szczepionkach, co było dla niej kolejną wielką „czerwoną flagą”. Kiedy u babci zdiagnozowano raka piersi, lekarz stwierdził wysoki poziom glinu w jej tkankach. Powiedział jej, że nawet aluminium występujące w tradycyjnym dezodorancie ma związek z rakiem piersi. 

Im bardziej się w to zagłębiałam, tym bardziej zdawałam sobie sprawę, że szczepionki nie są dla zdrowia publicznego. Tak naprawdę chodzi o zysk firmy farmaceutycznej. To po prostu gra w rosyjską ruletkę z naszymi dziećmi ”- kontynuowała Vaughan.

Naprawdę zmotywowałam się, by zaangażować się bardziej w tę walkę, kiedy zdałam sobie sprawę z rachunków za obowiązkowe szczepienia, które ogarnęły cały kraj [.]”

Vaughan założyła Learn The Risk, organizację non-profit „w odpowiedzi na jeden z pierwszych w kraju przepisów dotyczących obowiązkowych szczepień - w Kalifornii”, jak podaje jej strona internetowa. SB277, która została podpisana w 2015 roku, „ zabraniała rodzicom powoływania się na ich osobiste przekonania jako powód, dla którego nie szczepią swoich dzieci” w szkole.

To właśnie wtedy, gdy Vaughan wróciła z protestu SB277 w Sacramento, po raz pierwszy zaczęła doświadczać aktów zastraszania, 

Opisała, jak wróciła do domu z Sacramento, i znalazła klucz do swojego domu, który wcześniej ukrywała w krzakach, leżący na progu. „Tamtego dnia wymieniłam zamki i dwa dni później zainstalowałem system alarmowy o wartości 3000 USD” - powiedziała Vaughan.

Później została poinformowana przez firmę alarmową, że ktoś włączył jej alarm o 3:45 rano i natychmiast rozbroił go kodem głównym, o którym Vaughan powiedziała, że nikt oprócz niej nie miał. Ktokolwiek wszedł, poszedł korytarzem, wyłączył czujnik monitora, otworzył i zamknął okno w jadalni przed wyjściem z domu o 3:49 rano.

Po tym incydencie rozmawiałam z kilkoma ekspertami ds. bezpieczeństwa, którzy faktycznie zastraszali korporacje i powiedzieli, że prawdopodobnie podsłuchują i monitorują twój dom”.

Vaughan opisała, jak zaledwie kilka dni później odkryła, że ​​jej komputer został przeniesiony ze schowka nad kuchenką mikrofalową na środek podłogi w kuchni. Po opuszczeniu miasta na kilka tygodni wróciła z przyjaciółką, aby znaleźć drabinę, którą trzymała w garażu, umieszczoną tuż za oknem sypialni w jej domu - jedynym oknie z otwartymi roletami. Sąsiad poinformował ją, że dzień wcześniej nie widziała tam drabiny.

Zaledwie kilka dni później znalazła figurkę kaczki na jednym ze swoich stolików na świeżym powietrzu. „Kiedy rozmawiałam z ekspertami ds. Bezpieczeństwa, powiedziałam, że nie rozumiem kaczki. A potem dotarło do mnie, że rozmawiałam przez telefon i dużo rozmawiałam [z] ludźmi pytającymi mnie, czy mieszkasz w swoim domu? Co zamierzasz zrobić? I często używam tego terminu: nie zostaję w domu. Czuję się jak siedząca kaczka, ponieważ mogą wejść w dowolnym momencie ”.

Tak więc powrót do domu był dość niepokojący. To tylko wyraźna wiadomość, że znowu mnie obserwują ”.

To dość przerażające. Po tych wszystkich taktykach zastraszania bardzo trudno jest czuć się bezpiecznie, ale nie zamierzam odejść - to znaczy nie daję się uciszyć, bo to są ważne kwestie i musimy ujawnić, co tak naprawdę dzieje się za obowiązkowymi wyjaśnieniami za szczepienia ”.

"Mam nadzieję, że możemy kontynuować tę walkę. Być może przegraliśmy bitwę, ale nadal mamy wojnę do wygrania ”- podsumowała Vaughan.

W swoim poście na Facebooku w 2019 r. Vaughan napisała: „Gdyby coś mi się stało, umówiłam się z bliską grupą moich znajomych, aby założyła GoFundMe i zatrudniła zespół prywatnych detektywów, którzy ustalą wszystkie szczegóły”.

Podczas tej lub podobnej misji wielu zostało zabitych i nadszedł czas, aby to b------- się zatrzymało.

Ciemność nie może wygrać ”.

Zmieniony ( 27.01.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.