Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 164 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Prawo 21 arrow 100 dni bezprawnego lockdownu !
Wednesday 21 April 2021 15:16:37.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
100 dni bezprawnego lockdownu ! Drukuj Email
Wpisał: Konfederacja   
03.02.2021.

100 dni bezprawnego lockdownu!

Konfederacja o nielegalnych działaniach rządu .

Lut 2, 2021 https://wprawo.pl/100-dni-bezprawnego-lockdownu-konfederacja-o-nielegalnych-dzialaniach-rzadu-wideo/


We wtorek (2.02.2021) podczas konferencji prasowej w Sejmie politycy Konfederacji podsumowali działania rządu premiera Mateusza Morawieckiego w postaci nielegalnego, bezprawnego lockdownu, który trwa już 100 dni. – To jest niszczenie polskich przedsiębiorstw – podkreślił poseł Artur Dziambor. Firmy, które teraz upadają, będą kupowane za bezcen! To jest coś, o czym od jakiegoś czasu alarmujemy, ale nikt inny nie chce tego tematu poruszać, bo jest bardzo niewygodny – wskazał.

To nie jest tylko sto dni lockdownu. To jest sto dni bezprawia, sto dni traktowania przedsiębiorców jak wrogów naszego społeczeństwa, jak wrogów Polski. Ci przedsiębiorcy, którzy chcą normalnie funkcjonować, otwierają swoje biznesy, restauracje, hotele, kluby, siłownie, bo nie mają wyjścia, są dziś traktowani przez obecny rząd jak wrogowie ludu powiedział Tomasz Grabarczyk, dyrektor biura prasowego Konfederacji.

      – Wysyła się policję, żeby spacyfikowała otwarty klub w Rybniku, żeby spacyfikowała otwarty klub w Białymstoku, żeby policjanci wchodzili do tych lokali i wyciągali siła ludzi, używali przeciw nim broni gładkolufowej. To jest państwo prawa? – zapytał Grabarczyk.

Słyszałem dziś, jak pan Kosiniak-Kamysz mówił, że trzeba jak najszybciej zakończyć lockdown. Wczoraj słyszałem na konferencji prasowej Platformę Obywatelską, która to mówiła. Bardzo nam miło, że się do nas przyłączyli oświadczył poseł Dziambor.

– Cieszymy się, że po prawie roku funkcjonowania lockdownu, za którym sami głosowali, że teraz nagle zrozumieli, jaka jest sytuacja ludzi, którzy nie pracują w budżetówce, ani w spółkach skarbu państwa. Bardzo nam miło, że się wreszcie przyłączyli. Ale ja pamiętam, jak jeszcze dwa tygodnie temu ci sami ludzie, którzy teraz mówią „stop lockdown”, mówili nam, że mamy puknąć się w głowę, bo chcemy doprowadzić do wielkich problemów zdrowotnych, a lockdown trzeba ciągnąć dalej – powiedział.

Dziambor wskazał, że PiS doprowadził do tego, iż rozporządzenie albo apel premiera na konferencji prasowej jest traktowany przez władzę jakby to było prawo. Tymczasem to nie jest prawem i potwierdzają to sądy administracyjne w swoich wyrokach.

To co ogłosi pan premier na konferencji prasowej ma taką samą moc prawną jakby pan Mietek spod budki z piwem wyszedł i ogłosił, że zamykamy albo otwieramy gospodarkępowiedział Grabarczyk. – Każdy Polak ma  konstytucyjne prawo prowadzić działalność gospodarczą – podkreślił.

Zmieniony ( 03.02.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.