Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów i wojny globalne 21 arrow Tajemnice BUDOWNICZYCH NOWEGO ŚWIATA , które przestały nimi być.
Monday 01 March 2021 01:58:55.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę. Powinna pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Tajemnice BUDOWNICZYCH NOWEGO ŚWIATA , które przestały nimi być. Drukuj Email
Wpisał: Ewa Działa-Szczepańczyk   
04.02.2021.

 

 

Tajemnice BUDOWNICZYCH NOWEGO ŚWIATA ,

które przestały nimi być.

 

Ewa Działa-Szczepańczyk, 4 luty 2021

Realizuje się na naszych oczach koncept świata, który zrodził się w głowach pewnych znanych, a zwłaszcza tych nam mniej znanych, osobników rodzaju ludzkiego, zgrupowanych w „ekskluzywnym klubie” BUDOWNICZYCH NOWEGO ŚWIATA.

Owym osobnikom wydaje się, że są powołani do ulepszania świata, ponieważ mają ogromne pieniądze i władzę, a zatem środki, by ten koncept przekuwać w czyn.

Te, zdawałoby się, oczywiste stwierdzenie jeszcze do niedawna budziło u niektórych ludzi niesmak i przeświadczenie, że ten, który je wypowiada „nie ma poukładane po kolei w głowie” i jest najwyraźniej wyznawcą teorii spiskowych. Jednak upływający czas ma tę zaletę, że sprawnie weryfikuje każdą teorię, nawet najbardziej niewiarygodną.

Obecnie jesteśmy świadkiem takiego procesu - wspomniani osobnicy poczuli się na tyle pewnie (a jak wiemy zbytnia pewność siebie usypia czujność), że pozwalają sobie na luksus bycia z nami szczerymi, może, nie aż tak bardzo nachalnie, ale jednak. Przy odrobinie wytrwałości można dzisiaj bez trudu dociec, cóż owi osobnicy knują. A knują sporo i to rzeczy bardzo nieprzyjemnych (delikatnie ujmując problem) dla większości ludzi zamieszkujących naszą planetę (tak nam się wydaje, że „naszą” , bo w mniemaniu owych osobników, jest ona w zupełności ich własnością i jest w tym trochę prawdy, bowiem całkiem sporo jej „składowych” faktycznie już posiadają).

Od wielu już lat wyłuszczali swoje plany wprost na wielu międzynarodowych szczytach i konferencjach (Klub Rzymski, WEF i inne). Jednak większość z nas te wieści ignorowała lub wręcz lekceważyła, jako przejaw „odlotu” ludzi, którym nadmiar bogactwa odebrał rozum.

Dzisiaj możemy się zapoznać z tym „odlotem” już nie tylko w postaci głoszonych odezw i haseł, ale skrupulatnie przygotowanego programu. Podzielony na poszczególne etapy ma być realizowany w określonych przedziałach czasowych. Najwyraźniej, już dzisiaj znajdujemy się w samym epicentrum realizacji pierwszego z tych etapów.

Jeżeli pozwolimy na realizację pozostałych (a zwłaszcza tych obejmujących wprowadzenie pieniądza cyfrowego, tych pozbawiających nas własności w zamian za tzw. gwarantowane świadczenie socjalne i tych finalizujących pełną inwigilację społeczeństwa), to niestety rojenia BUDOWNICZYCH NOWEGO ŚWIATA ziszczą się – oczywiście na naszą zgubę.

Większość ludzi nie przetrzyma tej unowocześnionej wysoką technologią wersji korporacyjnego socjalizmu czyli mega-totalitaryzmu. Tym sposobem zrealizuje się jeden z kluczowych punktów budowy Nowego Świata (nazywanego obecnie Nowy Ładem) czyli program depopulacji naszego gatunku.

Zmieniony ( 04.02.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.