Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 22 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow BIG PHARMA w awangardzie postępu arrow Śmiertelna pandemia zabójczego koronawirusa to kiepski teatr. Występują:
Tuesday 09 March 2021 01:03:03.32.
migawki

         19 marca 2021 Męska Droga Krzyżowa

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Śmiertelna pandemia zabójczego koronawirusa to kiepski teatr. Występują: Drukuj Email
Wpisał: Dominik Cwikła   
19.02.2021.

Śmiertelna pandemia zabójczego koronawirusa to kiepski teatr.

Występują związani z Pfizerem prof. Simon, minister Niedzielski, z gościnnym udziałem prof. Horbana „od amantadyny”.


Dominik Cwikła 18.02.2021

https://prawy.pl/112898-smiertelna-pandemia-zabojczego-koronawirusa-to-kiepski-teatr-wystepuja-zwiazani-z-pfizerem-prof-simon-minister-niedzielski-z-goscinnym-udzialem-prof-horbana-od-amantadyny-wideo/


Restrykcje są nie tylko absurdalne, ale i szkodliwe, zaś cała narracja o tzw. pandemii i nieudolne próby obrony zbrodniczych działań rządu dawno przestały być nawet zabawne. Mamy do czynienia z kiepskim teatrem, gdzie główne role grają prof. Krzysztof Simon, medyczny ekspert, który znalazł się na liście płac koncernu Pfizer oraz minister zdrowia Adam Niedzielski, który przez ten sam koncern był lansowany ponad dwa lata temu na gali partnerskiej. „Gościnnie” w teatrze tym występuje profesor Andrzej Horban, który jest przeciwny stosowaniu amantadyny w leczeniu koronawirusa, ale 12 lat temu sam polecał jej stosowanie w ciężkich przypadkach grypy.

Jak już pisaliśmy, prof. Krzysztof Simon brał pieniądze od koncernu Pfizer. Jego nazwisko znalazło się na liście płac dostępnej w Wiley Online Library. To ten sam ekspert, który co i raz ostrzega przed zabójczą pandemią, krytykuje wszelkie przejawy normalności i zapewnia, że jedyne, co może nas „ocalić” to szczepionka, do tego najlepiej ta od Pfizera.

Drugą osobą, która mocno forsuje przekaz o tzw. pandemii oraz konkretny koncern, jest minister Adam Niedzielski. Jak również już zwróciliśmy uwagę, Adam Niedzielski, wówczas zastępca prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia, był gościem honorowym gali, której partnerem był koncern Pfizer.

- Firma Pfizer Polska została partnerem programu „Liderzy Ochrony Zdrowia”, który ma wykształcić najlepszą, otwartą na zmiany kadrę managerską, w przyszłości zarządzającą służbą zdrowia i placówkami medycznymi – czytamy na pfizer.com.pl.

- Wspierając takie inicjatywy, chcemy przyczyniać się do zwiększania liczby wysokiej jakości specjalistów i managerów w szeroko rozumianym systemie ochrony zdrowia. Cele te będą realizowane także dzięki aktywnemu udziałowi wykładowców - pracowników Pfizer Polska, chcących podzielić się wiedzą i doświadczeniem, z młodymi ludźmi, zainteresowanymi zagadnieniami ochrony zdrowia – napisano w informacji o wydarzeniu na oficjalnej stronie Pfizera.

Powołując się na nasz portal, do sprawy odniósł się m.in. dziennikarz Witold Gadowski.

- Już wiem, dlaczego nie wymaga się od tzw. ekspertów rządowych wypełniania deklaracji o braku konfliktu interesów. Bo taką deklarację miałby kłopot wypełnić sam pan minister Niedzielski. A nikomu to nie przeszkadza. Wszystko idzie jak najlepiej – skomentował krótko Gadowski.

Ciekawą rolę odgrywa w tym wszystkim prof. Andrzej Horban, konsultant krajowy w dziedzinie chorób zakaźnych i główny doradca premiera ds. Covid-19. Z jednej strony dzięki jego całkiem bezczelnym wypowiedziom mnóstwo osób zaczyna oficjalnie i bezpośrednio buntować się przeciwko absurdalnym i szkodliwym obostrzeniom wprowadzonym przez rząd pod pretekstem tzw. pandemii, z drugiej zaś mocno krytykuje pomysł stosowania amantadyny w leczeniu Covid-19.

W krytyce stosowania amantadyny w leczeniu Covid-19 nie jest sam. Wspomniany wcześniej prof. Simon również nie szczędził mocnych słów na temat tego pomysłu. Jak twierdził, „amantadyna wywołuje szybkie mutacje” i „nie wolno takich rzeczy stosować”.

- Ja jako młody lekarz, 40 lat temu, używałem amantadyny na grypę. I przestaliśmy. Po pierwsze, z piśmiennictwa wynikało, że jest to skuteczne tylko na etapie początkowym, przed zakażeniem – mówił na początku miesiąca prof. Simon.

Co ciekawe, prof. Horban – wówczas doktor habilitowany – zalecał stosowanie amantadyny w leczeniu grypy 12 lat temu. I nie tak, jak twierdził prof. Simon, że „przed zakażeniem”, ale właśnie w razie ciężkich przypadków.

- Pacjentom o ciężkim lub postępującym przebiegu należy rozważyć podawanie ponadto dodatkowo jednego z dwóch inhibitorów M2 (amantadyna lub rimantadyna) – czytamy w komunikacie nr II z dnia 20.11.2009 roku podpisanym przez Horbana. Dokument dostępny jest w Świdnickim Biuletynie Informacji Publicznej.

Jeszcze w temacie amantadyny, jak mogliście już przeczytać na „Prawym”, Ministerstwo Zdrowia postanowiło zamówić ponad 100 tys. opakowań leków zawierających amantadynę. Rząd nie słucha własnych ekspertów?

==================

Tak więc przedstawienie trwa. Policja w brutalny sposób rozprawia się z przedsiębiorcami, którzy obchodzą dziurawe przepisy, zresztą konstytucyjnie bardzo wątpliwe. Rząd zakazuje normalnego życia, prowadzenia działalności i pracy, samemu pobierając wielkie wynagrodzenia dla siebie oraz „załatwiając” posady swoim rodzinom i współpracownikom na wysokich, dobrze płatnych stanowiskach w urzędach oraz spółkach skarbu państwa. Żeby było z czego ich opłacić, podnosi podatki.

A my, społeczeństwo? My harujmy i cieszmy się za miskę ryżu.

Zmieniony ( 19.02.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.