Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 19 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Jak rządzące świrusy zabijają ludzi arrow Czy omdlenie poszczepienne to to samo, co zawał i śmierć?
Tuesday 09 March 2021 01:54:29.32.
migawki

         19 marca 2021 Męska Droga Krzyżowa

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Czy omdlenie poszczepienne to to samo, co zawał i śmierć? Drukuj Email
Wpisał: Niedzielski?   
19.02.2021.

Czy omdlenie poszczepienne to to samo, co zawał i śmierć?

Stracił przytomność pół godziny po szczepieniu, kilka dni później zmarł.

 15/02/2021 https://wzabrzu.info/stracil-przytomnosc-pol-godziny-po-szczepieniu-kilka-dni-pozniej-zmarl/

 

      W zeszły czwartek ukazał się w Głosie Zabrza i Rudy Śl. artykuł pt. „Zabiła go szczepionka?”, który odbił się już mocnym echem w kraju. Tygodnik opisał okoliczności śmierci emerytowanego lekarza – profesora Mariana Pardeli, który kilkadziesiąt minut po szczepieniu przeciwko Covid-19 stracił przytomność, a po kilku dniach zmarł.

==================

     Jak podaje tygodnik, sprawa jest o tyle bulwersująca, że w dokumentacji jako odczyn poszczepienny odnotowano omdlenie poszczepienne, podczas gdy według prof. Mariusza Gąsiora ze Śląskiego Centrum Chorób Serca, pacjenta przywieziono do placówki w stanie postępującego zawału serca.

     Nie wiadomo dlaczego nie odnotowano tego w ministerialnym raporcie. – Przygotowuje go Główny Inspektor Sanitarny na podstawie informacji przekazanych z powiatowego sanepidu – takiej informacji udzieliło tygodnikowi biuro prasowe ministerstwa zdrowia. Gliwicki sanepid nie wyjaśnił tej sprawy.

      My również próbowaliśmy dowiedzieć się, jaki odczyn poszczepienny został zgłoszony i jaki rzeczywiście odnotowany w przypadku profesora Pardeli, ale na nasze pytania otrzymaliśmy z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gliwicach taką oto odpowiedź:

„Odnosząc się do zapytania w sprawie odczynów poszczepiennych informuję, że na terenie objętym nadzorem odnotowano od 01.01.2021 r. do dnia 12.02.2021 r. 40 odczynów poszczepiennych. Odczyny zostały zgłoszone przez placówki medyczne zgodnie z obowiązującym terminem.

W kwestii kwalifikacji odczynów informuję, że na ogólną liczbę 40 odczynów, zakwalifikowano 2 ciężkie, 4 poważne, 34 łagodne. Z ogólnej liczby zgłoszonych odczynów poszczepiennych 35 odczynów związanych jest ze szczepieniem przeciw COVID-19.”

Zapraszamy na wywiad, którego udzielił portalowi wRealu24 autor artykułu „Zabiła go szczepionka?” red. Przemysław Jarasz z Głosu Zabrza i Rudy Śl.


https://youtu.be/sWQLazF2WFw

==================

Zmieniony ( 19.02.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.