Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 17 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow BIG PHARMA w awangardzie postępu arrow Żądamy naszej, polskiej, Narodowej Mutacji !
Tuesday 09 March 2021 01:18:24.32.
migawki

         19 marca 2021 Męska Droga Krzyżowa

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Żądamy naszej, polskiej, Narodowej Mutacji ! Drukuj Email
Wpisał: Ewaryst Fedorowicz   
20.02.2021.

Żądamy naszej, polskiej, Narodowej Mutacji!

Ewaryst Fedorowicz

Tak być nie może: Polska nie jest jakąś brzydką panną bez posagu!

Posażna jest i to jak!
A stoki, a hotele i pensjonaty, a restauracje, a knajpki, a puby, a siłownie, a domy weselne, a aquaparki, a fermy norek i inszych futrzaków?!

OK, fabryki już w poprzednim rozdaniu zostały rozkr… przeszły w godne ręce, ale to było dawno, rzekłbym – wystarczająco dawno, by już się przedawniło.
Teraz – teraz czas na nowe rwanie!
Ale nie zapominajmy o będących znaczącym fantem w panieńskim posagu lasach, co to i tak bezużytecznie zajmują powierzchnię użytkową,

- i polskich, brudnych kopalniach, dostarczających teraz brudne, polskie paliwo, do polskich, brudnych elektrowni, które z kolei zasilają w już cudownie oczyszczony prąd, ekologicznie przeźroczystą-czystą Szwecję, której ekologiczne wiatraczki zamarzły!
Oj, poooosażna ta Polska, a swojej, własnej mutacji – nie ma!
I nasi teraz (...), bo się najwidoczniej starzeję i słów (przynajmniej tych cenzuralnych) mi brakuje] muszą się w braniu Polaków za twarz, mutacją importowaną z Południowej Afryki, tranzytem przez Suwałki, posiłkować.

***
W tym czasie para-prezydent, powołał właśnie jakąś radę od czego nie wiem, ale pewnie jak zwykle w takich razach bywa od - pardon - pierdzenia w stołki,

premierek coś tam o cyfryzacji gaworzy, Kniaź Nowogrodzki (jak to u wschodnich kniaziów  w zwyczaju) - morduje (norki póki co),

      - a ten Sobotni (szabas to chyba w sobotę?), posiedział sobie najwyraźniej w pilnie strzeżonym i zarezerwowanym dla Nowogrodzkich VIPów aquaparku i trzecią falę zobaczył,
- zamiast skupić się na priorytecie:
- zażądać od tych wszystkich niuńków, co to tym globalnym wałkiem nad wałkami kręcą, dostarczenia naszej, Polskiej Narodowej Mutacji!
        Gliński by ją, tę mutację znaczy, opieką otoczył, wypromował przy pomocy szpeniów z Polskiej Fundacji Narodowej, którzy w czym jak w czym, ale w przepalaniu kasy zabranej podatnikom, mają nie tylko wprawę, ale i niekwestionowane (niestety) osiągnięcia.
       I wtedy, niepotrzebne byłyby te wszystkie Patrioty, F35 czy inne gadżety, bo gdyby  ruskie, co to na prezydenckich manewrach w 5 dni do linii Wisły doszły, wycinając po drodze w pień polskie wojska, tylko krzywo by się na nas spojrzały, to my byśmy ich tą mutacją – rrraz!

***

       Na koniec, coś na poprawienie  nastroju:
- otóż dziennikarz i producent arcydzieła smoleńskiego, Pawlicki Maciej, w przypływie spostrzegawczości zauważył, że
„Na 17 członków Rady Medycznej 12 jest w stanie konfliktu interesów, czyli pobierało pieniądze od producentów szczepionek”
i w równoległym przypływie czegoś tam, poprosił premiera:
„BARDZO proszę Premiera @MorawieckiM, by naprawił błąd i wprowadził wymóg braku konfliktu interesów czyli zasięgał rady wyłącznie ekspertów niezależnych”
Wybredny ten Pawlicki – ja zdecydowanie mniej wybredny jestem, bo dłuższe i bogatsze doświadczenie życiowe mam i już parę razy pisałem, że ostatnia, 5 komenda WiN, to byli sami agenci. Wszyscy! Co do jednego!

I to był dopiero, ten, no -  konflikt interesów!
A jak w takim razie nazwać tych 12 już opłaconych i 5 jeszcze nie?
        A, to jest proszę Państwa dowód.
Spokojnie, spokojnie – to jest dowód dbałości.
Dbałości  premiera o to, co dziś najmodniejsze:
O parytety.
I nie wierzgać mi tu, bo jak się premierek wkurzy, to nie zostawi w tej radzie nawet  jednego sprawiedliwego.

====================

 

ewa-rembikowska @ewaryst-fedorowicz

19 lutego 2021

    W grudniu 2020 Kulczyk junior uruchomił w Bydgoszczy produkcję maseczek FFP2, 50 tys. sztuk dziennie zjeżdża z taśmy. No to trzecia fala musi być nawet bez rodzimej mutacji. Mordy w namordniki od Kulczyka i ruki pa szwam, bo to jest patriotyczny obowiązek.


 


Paris @ewa-rembikowska 

19 lutego 2021

 

No  prosze...

...  jak  "nasza  wladzunia"  se  radzi  !!!

W  glowie  sie  nie  miesci...  no,  "3  fala  swirusa"  MUSI  BYC  !!!

Zmieniony ( 20.02.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.