Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Mord[a] Bestii arrow Pierwsza wojna światowa przeciwko ludzkości
Tuesday 09 March 2021 02:14:45.32.
migawki

         19 marca 2021 Męska Droga Krzyżowa

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Pierwsza wojna światowa przeciwko ludzkości Drukuj Email
Wpisał: Dariusz Nejman   
21.02.2021.

Pierwsza wojna światowa przeciwko ludzkości

POLITYWATORY Dariusz Nejman https://politywatory.com/2021/02/21/pierwsza-wojna-swiatowa-przeciwko-ludzkosci/

Większość z Was nie rozumie dlaczego jest tak jak jest. To proste, od pewnego poziomu nie ma Polaków. Nie inaczej to funkcjonuje w urzędach i instytucjach, sądach, czy prokuraturze. Dlatego pisałem tyle razy, że ten system opiera się na rozkazie i poleceniu służbowym, tak nieliczni mogą sterować podbitym narodem, wymuszać by Polak wystąpił przeciwko Polakowi.
Ta wąska nadzorcza kasta jest dobrze zakonspirowana, jej dzieci i rodziny żyją za granicą, oni sami zmieniają codziennie drogę do pracy, najczęściej komenderując z dobrze zamaskowanych, nie rzucających się w oczy ukrytych stanowisk. Mają od dawna przygotowane liczne drogi ewakuacji.
Cała sztuka polega na uwikłaniu. Po 1989 roku celowo pozwolono Polakom w sądach, prokuraturach, wojsku, służbach, urzędach, organach, instytucjach popełniać masowo przestępstwa.
Ktoś jednak zbierał bardzo skrupulatnie kompromitujące materiały. Im się wydawało, że to jedna, szczelna rodzina, tymczasem to wszystko wypływało nie tylko do Moskwy, ale dalej do Waszyngtonu, Berlina, Londynu, Paryża, bo jak pisałem Moskwa już dawno temu została podbita przez zachód.
Ci którzy jeszcze nie maja teczki zakłada się chomąto za pomocą przebiegłych sztuczek.
Dam przykład, urzędnicy SANEPID-u , policjanci, żołnierze, pogranicznicy, strażacy, celnicy, wykonując rozkazy i polecenia służbowe, napadają na lokal czy przedsiębiorstwo. Tak dokładnie, napadają, bo władza tak napisała prawo, że to jest napad. Ta władza napisała to prawo w ten sposób celowo, bo wie, że ci na dole są za głupi żeby to pojąć i nie odmówią wykonania rozkazu czy polecenia służbowego.
Po akcji ktoś przychodzi do tych urzędników, policjantów i żołnierzy, mundurowych i im mówi, że jest problem, że społeczeństwo chce ich pociągnąć do odpowiedzialności, że mogą wszystko stracić, oni i ich rodziny. Zapewniają, że jeżeli będą się trzymać razem z władzą to nikomu nie stanie się krzywda, budują lojalność w przestępstwie wymierzoną w społeczeństwo, wikłają cały aparat władzy. Dokładnie w taki sam sposób kaperuje mafia, zorganizowana przestępczość.
Nie inaczej światowe elity kaperowały na ten statek przemocy wojskowych i służby specjalne poszczególnych państw. Przed wybuchem pandemii musiały one dać dowód absolutnej wierności ponadnarodowej elicie, organizując brutalne zamachy na swoje narody, jakim przysięgały wierność.
Tak zorganizowano zamachy w WTC, Bostonie, Las Vegas, Madrycie, Paryżu, Nicei, Rzymie, Berlinie, Brukseli, na wyspie Utoya, w Kopenhadze, Sztokholmie, Atenach, Londynie, Manchesterze. W Polsce test miał miejsce 10.04.2010 roku.
Oni są dzisiaj przekonani, że jak swoi dojdą do władzy to i im się będzie powodzić, że zabezpieczą byt swoim rodzinom. Na tym polega technika szczurołapa, podkarmili ich, zdobyli ich zaufanie, dali im po willi i kilkaset tysięcy na koncie i w odpowiednim momencie wskażą im kierunek i oni sami skoczą w otchłań, pociągając za sobą społeczeństwo.
To jest bezwzględna, brutalna i mordercza wojna. Kto jest głupi i naiwny ginie pierwszy i oddaje swój kraj i jego bogactwo innym.
Zmieniony ( 21.02.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.