Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 17 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Mord[a] Bestii arrow Szokujące nagrania przymusowych szczepień w niemieckich "domach opieki"...Ludobójstwo, morderstwo?
Tuesday 21 September 2021 05:01:37.40.
migawki

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Szokujące nagrania przymusowych szczepień w niemieckich "domach opieki"...Ludobójstwo, morderstwo? Drukuj Email
Wpisał: Brian Shilhavy   
24.02.2021.

Szokujące nagrania przymusowych szczepień w

niemieckich „domach opieki”...

Prawnik: „Mamy do czynienia z ludobójstwem, może nawet

z morderstwem”.

Brian Shilhavy

20 luty 2021 https://humansarefree.com/2021/02/shocking-video-of-forced-covid-vaccinations-in-german-nursing-homes-homicide-murder.html


Kilka dni temu zamieściliśmy tłumaczenie na angielski nagrania w języku niemieckim, opublikowanego przez adwokata Reinera Fuellmicha w porozumieniu z osobą pracującą w domu opieki, w którym kilkunastu pacjentom wstrzyknięto eksperymentalne preparaty mRNA przeciwko COVID – wbrew ich woli – i gdzie wielu z nich w niedługim czasie po zastrzyku zmarło.

Od czasu publikacji tamtego wywiadu odezwali się inni niemieccy sygnaliści, pracujący w domach opieki; część z nich prezentując nagrania, na których mieszkańcy domów opieki są przytrzymywani siłą i szczepieni wbrew swojej woli.

Nagrania są dostępne na naszym kanale na Rumble:

https://rumble.com/vdzva9-videos-of-forced-covid-vaccines-in-nursing-homes-were-dealing-with-homicide.html

oraz na naszym kanale na Bitchute:

https://www.bitchute.com/video/hxWbID9xqRrp/

Sygnalista [= ostrzegający] : 8 z 31 rezydentów niemieckiego domu opieki ZMARŁO po tym, jak PRZEMOCĄ wstrzyknięto im eksperymentalny preparat mRNA firmy Pfizer WBREW ICH WOLI

Adwokat Reiner Fuellmich, mówiąc o mieszkańcach domu opieki, którzy wcześniej byli fizycznie w dobrym stanie zdrowia i cierpieli jedynie na starczą demencję, relacjonuje:

Jeden z nich, zbliżający się do osiemdziesiątki, był biegaczem - z naciskiem na BYŁ - a także śpiewakiem operowym.

Potrafił prześcignąć jedną z pielęgniarek, osobę około 35-letnią, a w dniu, w którym został zaszczepiony, wciąż śpiewał arie operowe.

Kilka dni po otrzymaniu szczepionki zmarł.

I tak śpiewak operowy już więcej nie zaśpiewa.

Zdaniem Reinera Fuellmicha, jedną z najbardziej niepokojących rzeczy związanych z tym, co ujawniają te nagrania, jest to, że pojawia się coraz więcej zgłoszeń od innych sygnalistów z domów opieki, zarówno w Niemczech, jak i w innych częściach świata, że tam dzieje się to samo.

Otrzymujemy coraz więcej telefonów od innych sygnalistów z innych domów opieki w tym kraju, jak również informacje z innych krajów, np. ze Szwecji, z Norwegii, czy z Gibraltaru, jak również dane o incydentach z Anglii i Stanów Zjednoczonych, w których dzieje się to, co tu opisujemy.

Adwokat Fuellmich nie boi się stwierdzić wprost, do jakiej konkluzji prowadzi nas ten materiał dowodowy:

To oznacza, że ludzie umierają z powodu szczepionek.

To, co widzimy na tym nagraniu jest gorsze niż wszystko, czego się mogliśmy spodziewać.

Jeśli te nagrania są reprezentatywne dla tego, co dzieje się w innych domach opieki oraz w innych państwach, mamy bardzo poważny problem.

Mają go także ludzie, którzy produkują te szczepionki oraz ludzie, którzy je podają.

Wszystko coraz bardziej wskazuje na to, że mamy do czynienia z ludobójstwem, a może wręcz z morderstwem.

Jesteśmy świadkami programu eugenicznego, którego elementem jest ludobójstwo.

Jakie to poruszające, że fala sygnalistów, ujawniających co się dzieje, nabiera rozmachu właśnie w Niemczech, których ludność prawdopodobnie aż za dobrze zna historię swojego kraju, w tym historię programów eugenicznych, wdrażanych w Niemczech podczas II wojny światowej.

Przerażające eksperymenty medyczne i ludobójstwo dokonane w Niemczech zostały potępione podczas procesów norymberskich. Jest jasne, że te eksperymentalne preparaty mRNA na COVID, wstrzykiwane ludziom bez ich bez świadomej zgody, a wbrew ich woli, w sposób oczywisty łamią zasady świadomej zgody na zastosowanie procedur medycznych i zasady dopuszczalności eksperymentów medycznych, wyrażone w Kodeksie norymberskim.

Do wszystkich biorących udział w przymusowych szczepieniach COVID - czy to poprzez dostarczanie preparatów, czy poprzez samo wykonywanie zastrzyków – niniejszym zostajecie poinformowani, że bierzecie udział w ludobójstwie i masowym mordzie, a sprawiedliwość kiedyś się o was upomni.

Nie uciekniecie i nie będziecie mogli powołać się na nieświadomość jako na usprawiedliwienie udziału w morderstwie.

Co do amerykańskiej [i polskiej – przyp. tłum.] opinii publicznej: Czy w końcu się obudzicie i zaczniecie chronić niewinnych? Czy będziecie stać z boku i siedzieć cicho, naśladując haniebny przykład Niemców podczas II wojny światowej, kiedy to większość opinii publicznej nie mówiła i nie robiła nic?

Starsi ludzie w domach opieki na całym świecie zaczęli masowo umierać po otrzymaniu zastrzyku z eksperymentalnymi preparatami mRNA.

===================

Ratuj prowadzonych na śmierć; wstrzymuj tych, którzy chwiejnym krokiem zmierzają na rzeź.

Czy powiesz: «Nie wiedziałem tego?» Kto bada serca, ma nie rozumieć?
Wie Ten, który dusz dogląda, i według czynów odda każdemu
(Księga przysłów 24:11-12)

Zmieniony ( 24.02.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.