Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 147 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Mord[a] Bestii arrow Dobroczyńcy hakerzy. Informacje o istotnych brakach w składzie komercyjnych szczepionek.
Monday 25 October 2021 15:31:24.35.
migawki
"Tajemnica stanu": Jaki procent pojedynczo zaszczepionych przyjęło drugą szprycę.
 
W Y S Z U K I W A R K A
Dobroczyńcy hakerzy. Informacje o istotnych brakach w składzie komercyjnych szczepionek. Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Majewska   
24.03.2021.

Dobroczyńcy hakerzy. Informacje o istotnych brakach w

składzie komercyjnych szczepionek.

Maria Majewska nonnocere3@gmail.com 23.03.2021Amerykański lekarz/naukowiec Peter McCullough, mający duże doświadczenie w leczeniu covid, zeznał przez senackim komitetem d.s. zdrowia, że covid zawsze był chorobą uleczalna, lecz w USA praktycznie nic się nie robi w zakresie promowania leczenia tej choroby we wczesnym stadium. 

Chorym, którzy nie są w dostatecznie ciężkim stanie by kwalifikować się do hospitalizacji, najczęściej nie oferuje się żadnego leczenia i odsyła do domu z niczym.

Jeśli przeżyją i wyzdrowieją, to mają szczęście, a jeśli ich stan się pogorszy, wówczas trafiają do szpitali.

Stosowane tam mechaniczne respiratory w połączeniu z lekami paraliżującymi i fentanylem zabijają ok. 80% chorych.Według dra McCullough, istnieją sprawdzone na dużych populacjach chorych skuteczne metody domowego leczenia wczesnego stadium covida.

Poniżej wypowiedź tego lekarza (https://www.youtube.com/watch?v=QAHi3lX3oGM&feature=youtu.be) oraz publikacja zbiorowa autorów z czołowych ośrodków medycznych w USA i we Włoszech opisująca protokoły domowego leczenia covid powszechnie dostępnymi, sprawdzonymi lekami. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7410805/pdf/main.pdf.  Tajne dokumenty, które wyciekły po cyber-ataku na EMA, ujawniły, że komercyjne partie szczepionki covid-19 firmy Pfizer miały niższą od oczekiwanej zawartość nienaruszonego mRNA, co prawdopodobnie czyni je nieskutecznymi.  EMA miała poważne obiekcje dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności tych szczepionek, lecz mimo to zatwierdziła je do masowego stosowania w Europie. W ciemnej sieci opublikowano ponad 40 megabajtów tajnych informacji z przeglądu agencji; 

kopie tych przecieków przesłano kilku dziennikarzom - w tym z BMJ - i naukowcom na całym świecie. (https://www.bmj.com/content/372/bmj.n627).

Zaniepokojenie naukowców wzbudza też niewiadoma, co się w organizmach dzieje z lipidowymi nano-nośnikami szczepiennego mRNA, wykonanymi z syntetycznych polimerów, lipidów i materiałów nieorganicznych. Brak szczegółowych badań ze strony producenta i niezależnych instytucji wyjaśniających, dokąd w komórkach one trafiają i jakie mają wcześnie oraz odległe efekty.

Zatrważające jest to, że informacje o istotnych brakach w składzie komercyjnych szczepionek oraz niedostatek danych dotyczących ich bezpieczeństwa i działania przedostały się do społeczeństwa tylko dzięki hakerom lub sumiennym anonimom, lecz są skrzętnie ukrywane przez producenta i agencje zatwierdzające leki.

O nieskuteczności i zagrożeniach dla zdrowia i życia ze strony tych szczepionek, społeczeństwo dowiaduje się dopiero na własnej skórze, ponosząc wielkie ofiary.  W bazach danych NOPów zarejestrowano tysiące zgonów oraz setki tysięcy powikłań, włącznie z covidem, grypą, i zapaleniem płuc po tych szczepieniach.

Również statystyki demograficzne pokazują, że po wprowadzeniu szczepień gwałtownie wzrosły liczby zachorowań i zgonów na covid w wielu krajach.

Zmieniony ( 24.03.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.