Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 58 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Mord[a] Bestii arrow USA: Wzrost 60 RAZY zgonów spowodowanych szczepieniami w ciągu roku.
Tuesday 20 April 2021 06:25:26.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
USA: Wzrost 60 RAZY zgonów spowodowanych szczepieniami w ciągu roku. Drukuj Email
Wpisał: Brian Shilhavy Global Research   
03.04.2021.

 

 

USA: Wzrost 60 razy zgonów spowodowanych

szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu

z pierwszym kwartałem 2020 r

Brian Shilhavy Global Research, 1 kwietnia 2021 r: USA

https://www.globalresearch.ca/6000-increase-reported-vaccine-deaths-1st-quarter-2021-compared-1st-quarter-2020/5741588?utm_campaign=magnet&utm_source=article_page&utm_medium=related_articles

Wszystkie artykuły Global Research  można czytać w 51 językach, aktywując  rozwijane menu „Tłumacz witrynę” na górnym banerze naszej strony głównej (wersja na komputery stacjonarne).

[To jest ich, pół-automatyczne tłumaczenie. Jeśli Ktoś zechce poprawić polszczyznę – umieszczę. M. Dakowski]

***

Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, a otrzymaly zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po tych zastrzykach  gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych, o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r.

Te nowe produkty, które zdaniem wielu lekarzy i naukowców nie spełniają nawet prawnej definicji „szczepionki” , a sami producenci opisują je jako „ systemy operacyjne ” zwane „ oprogramowaniem życia ”, a przed COVID nigdy nie były zatwierdzone do stosowania u ludzi.

Na całym świecie są dosłownie tysiące lekarzy i naukowców, którzy wypowiadali się przeciwko tym eksperymentalnym zastrzykom, niektórzy nazywają je nawet „ biologiczną bronią masowego rażenia ”.

Ich głosy są cenzurowane w mediach korporacyjnych kontrolowanych przez fitmy farmaceutyczne i przez Big Tech, więc ludzie umierający i doznający obrażeń przez te zastrzyki są zwolennikami szczepień, bo głównie czerpią informacje tylko z tych cenzurowanych źródeł, które są finansowane przez korporacyjnych miliarderów z Wall Street. , na przykład Bill Gates.

CDC Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS),  baza danych finansowana przez rząd USA, która śledzi urazy i zgony zgłoszone jako spowodowane przez szczepionki, zgłosiła tylko 36 zgonów w ciągu pierwszego kwartału 2020 r. do 31 marca, a prawie 50% tych zgonów było niemowlęta w wieku poniżej 3 lat.

[tabela w oryginale. md]

Źródło

Ponieważ dzisiaj, w dniu pisania i publikacji niniejszego raportu, czyli ostatniego dnia marca 2021 r., nie mamy jeszcze pełnych statystyk VAERS dotyczących obrażeń i zgonów po szczepieniach. Ale oto, co wiemy na podstawie tego, co CDC opublikowało wczoraj, 30 marca 2021 r.

Ostatni zrzut danych do VAERS został opublikowany w zeszłym tygodniu 26 marca 2021 r. i zawierał listę 2050 zgonów po eksperymentalnych zastrzykach z COVID. Zobacz raport tutaj .

Jednak niektóre z tych zgonów po zastrzykach z COVID miały miejsce w grudniu 2020 r., kiedy FDA wydała EUA dla Pfizer i Moderna.[to jakaś „zgoda”. md]

     Przygotowaliśmy więc raport za ten rok, 2021. Dane są tylko do 19 marca 2021 r. Raport wykazał 1754 zgonów po WSZYSTKICH szczepionkach, a nie tylko zastrzykach z COVID.

[tabela w oryginale. md]

Źródło

Zauważ, że 80% odnotowanych zgonów dotyczy seniorów w wieku powyżej 65 lat!

Dlaczego to NIE jest tragedia narodowa, która powinna być w nagłówkach wiadomości na całym świecie?

Jak wspomniano powyżej, od 19 marca odnotowano 2050 zgonów po zastrzykach z COVID, ale obejmują one niektóre zgony w grudniu 2020 r.

Wczoraj CDC poinformowało, że liczba zgonów po zastrzykach z COVID wynosi obecnie 2509. ( Źródło .)

To wzrost o 459 zgonów w porównaniu z tym, co CDC zgłosiło w VAERS do 19 marca. Tak więc 1754 plus te 459 zgonów daje nam całkowitą liczbę zgonów do marca 2021 r., czyli 2213, chociaż po kolejnym zrzucie danych do VAERS w najbliższy piątek, liczba ta wzrośnie jeszcze bardziej, jeśli dodamy również liczbę zgonów spowodowanych szczepionką COVID .

To wzrost o ponad 6000% [60 razy. Md] w porównaniu z ubiegłym rokiem w tym samym okresie.

Zgłaszany wzrost liczby zgonów jest z pewnością związany z nowymi eksperymentalnymi zastrzykami z COVID, a jednak stanowisko CDC i FDA jest takie, że ŻADEN z tych zgonów nie jest związany ze wstrzyknięciami COVID.

Przegląd dostępnych informacji klinicznych, w tym aktów zgonu, sekcji zwłok i dokumentacji medycznej, nie ujawnił żadnych dowodów na to, że szczepienia przyczyniły się do zgonów pacjentów. (Podkreśl ich - źródło .)

Jak już wielokrotnie informowaliśmy, CDC i FDA to organizacje przestępcze kierowane przez członków Wielkiej Farmacji [BIG PHARMA] , kontrolowane przez miliarderów i bankierów z Wall Street. Ich głównym celem jest ochrona Big Pharma i jej produktów, a nie zdrowia publicznego.

Osoby publiczne, które nadal ufają im w kwestii dokładnych porad medycznych, będą bardzo cierpieć, wielu z nich własnym życiem, co widać teraz w pierwszym kwartale 2021 r., Przy wzroście liczby zgonów spowodowanych wstrzyknięciem o 6000% .

Jak dotąd te tragiczne zgony należą do głupców, którzy pili COVID Kool Aid [ nie rozumiem. MD] i nie zadali sobie trudu, aby najpierw zbadać te nowe produkty medyczne, ślepo ufając „autorytetom ds. Zdrowia”, takim jak Anthony Fauci i Bill Gates, którzy są masowymi mordercami.

Ale kiedy wszyscy ci zwolennicy szczepień, pragnący zdobyć „ oprogramowanie życia ” COVID, zostaną zaszczepieni temu nowemu ludzkiemu systemowi operacyjnemu, który będzie wymagał ciągłych aktualizacji (zastrzyków przypominających), eugeniści zwrócą uwagę na „wahającą się szczepionkę”, i mają teraz wszystkie swoje kaczki w rzędzie [do strzału md] .

Kontrolują korporacyjne środki masowego przekazu, w tym Big Tech, a także kontrolują amerykański system sądowniczy. Na samym szczycie mamy do czynienia z psychopatami, w większości pedofilami zaangażowanymi w okultyzm, a ich celem jest kontrolowanie światowego systemu finansowego, redukcja światowej populacji oraz zniszczenie rodziny i przejęcie kontroli nad wychowywaniem dzieci dla własnego zła. celów .

Czas jest teraz krótki, kiedy żadna osoba na tej planecie nie będzie wolna od dokonywania bardzo trudnych wyborów, które nie będą już opcjonalne.

==================

Zostało to napisane do innej grupy ludzi w innym dniu i wieku, ale Jego zasady są wieczne i tak samo prawdziwe dzisiaj, jak w każdym innym momencie historii, jeśli nie bardziej dzisiaj:

Widzicie, kładę dziś przed wami życie i dobrobyt, śmierć i zniszczenie.
Albowiem dzisiaj nakazuję wam miłować Pana, Boga waszego, chodzić Jego drogami i przestrzegać Jego przykazań, nakazów i praw; wtedy będziesz żył i rozmnażał się, a Pan, Bóg twój, będzie ci błogosławił w ziemi, którą idziesz posiąść.
Ale jeśli twoje serce się odwróci, a nie będziesz posłuszny, i jeśli zostaniesz pociągnięty, by pokłonić się innym bogom i oddać im cześć, oświadczam ci dziś, że na pewno zostaniesz zniszczony. (Powtórzonego Prawa 30: 15-18)
Zmieniony ( 03.04.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.