Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 21 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow USA, Ameryki 21+ arrow Pentagon klasyfikuje katolików jako ekstremistów
Tuesday 20 April 2021 05:11:50.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Pentagon klasyfikuje katolików jako ekstremistów Drukuj Email
Wpisał: Uczta Baltazara   
07.04.2021.

Pentagon klasyfikuje katolików jako ekstremistów

Date: 5 aprile 2021 Author: Uczta Baltazara

https://babylonianempire.wordpress.com/2021/04/05/pentagon-klasyfikuje-katolikow-jako-ekstremistow/comment-page-1/

Po ataku na Kapitol 6 stycznia 2021 roku, Pentagon zlecił przeprowadzenie badań nad ruchami ekstremistycznymi, które mogły przeniknąć do amerykańskich sił zbrojnych.

Już w czerwcu 2020 roku, rozpowszechniono wśród wojska podręcznik, w którym zidentyfikowano 21 grup supremacjonistycznych.

Prezentacja audiowizualna przygotowana przez DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency), wykorzystana podczas seminarium przeprowadzonego na początku marca 2021 przez sekretarza obrony USA, generała Lloyda Austina, zawierała opis głównych grup ekstremistycznych, z którymi muszą się dziś zmierzyć siły zbrojne: Ku Klux Klan, Hamas, Al-Kaida, sekta Christian Identity i… katolicy (“Ekstremizm chrześcijański jest często połączony z białą supremacją ze względu na wspólną ideologię skoncentrowaną na rasowej i religijnej czystości, która według jest ich zdaniem zgodna z zamysłem Boga.”)

Doradca prawny stowarzyszenia First Liberty, adwokat Michael Berry, podczas przesłuchania przed Komisją ds. Sił Zbrojnych Izby Reprezentantów w dniu 24 marca 2021, stwierdził że Pentagon uważa stanowisko kościoła katolickiego w kwestiach płci za nie do przyjęcia i z tego powodu uważa, że katolicy mogą dokonywać ataków na siły zbrojne, które przyjmują w swoje szeregi osoby transpłciowe (uwaga autora artykułu: kościół katolicki nie ma problemu z osobami transpłciowymi, a wyłącznie z ideologią gender). Przypomnijmy, że prezydent Joe Biden jest katolikiem, ale skłóconym z większością amerykańskiego duchowieństwa. (…) https://www.voltairenet.org/article212584.html

https://www.politico.com/news/2021/03/27/military-extremism-target-list-478200

Zmieniony ( 07.04.2021. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.